Karolína Plazza 2

Identifikační údaje projektu

Developer, investor

Proč je Karlín ideální destinací?

Karlín je díky své poloze vyhledávanou čtvrtí, která snoubí obytnou, administrativní a obchodní funkci. V posledních letech prochází postupnou proměnou a přináší nové možnosti. Díky tomu zde lze nalézt příjemné rezidenční bydlení, dostupnost a vybavenost pro své obyvatele i ty, co do Karlína dojíždí za prací.
 

Vybavenost lokality

Díky umístění projektu v bezprostřední blízkosti centra Hlavního města je občanská vybavenost komplexně zajištěna. Karlín je dále ideálním místem pro příjemné večerní procházky díky bohaté nabídce kaváren, vináren a klidných zahrádek. Kaizlerovy sady, Vítkov či Karlínské náměstí mohou být dalším místem pro klidné posezení a relaxaci.

developerský projekt Karolína Plazza 2
developerský projekt Karolína Plazza 2

Dopravní dostupnost

Karlín coby část Prahy 8 se nachází na pobřeží Vltavy a je výborně dostupný jak městskou hromadnou dopravou, tak individuálně autem např. z Wilsonovy ulice. Naproti projektu se nachází tramvajová zastávka i stanice metra B, čímž je zaručena rychlá dosažitelnost centra města. Autobusové nádraží Florenc a Hlavní nádraží jsou v dostupnosti několika minut.

O projektu

V projektu Karolína Plazza 2 poblíž rohu ulic Křižíkova a Šaldova budou vystavěny celkem čtyři domy, ve kterých vznikne 68 bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 4+kk s terasami na střeše. Výstavba byla zahájena v červnu 2018, dokončení je naplánováno na prosinec 2020. Užitná plocha bytů je v rozmezí 26–131 m². Většina bytů má navíc balkon nebo terasu. V prvním podlaží domů bude průchozí pasáž s obchodními prostory, druhé podlaží bude sloužit obchodním prostorům a kancelářím a od třetího podlaží pak půjde o rezidenční bydlení.

developerský projekt Karolína Plazza 2

Další projekty