Kameny Na Burni

Identifikační údaje projektu

Developer, investor

Termíny a ceníky

Popis projektu

V klidné části Slezské Ostravy, v ulici Na Burni, vzniká nové rezidenční bydlení ve dvou bytových domech v rámci nového developerského projektu společnosti AREON s.r.o.

Dva třípodlažní domy s podkrovím připomínající KAMENY nebo krystaly urbanisticky respektují okolní zástavbu větších rodinných domů a dvojdomů. Hmoty domů vytvářejí dva dvory. Jeden slouží jako vstupní parter pro oba domy, druhý dvůr orientovaný na jihovýchod slouží jako klidová zóna, zahrada se stromy, plochou pro děti a relax. Vytváří tak oázu klidu a soukromý prostor, do kterého jsou orientovány všechny byty obou domů. Aby byla z architektonického hlediska zachována čistota hmoty obou budov, nejsou na domech navrženy balkóny, součástí bytů jsou kryté lodžie. Domy mají společné podzemní podlaží s parkovacími stáními.

Projekt nabízí 19 bytů o různých dispozicích: 8 bytů o dispozici 2+kk, 9 bytů o dispozici 3+kk a 2 byty o dispozici 4+kk. Všechny byty mají vysoký standard vybavení zahrnutý v základní ceně a byly navrženy tak, aby řešení vnitřních prostor vyhovovalo náročným požadavkům na praktické, moderní a pohodlné bydlení.

Slezská Ostrava je vyhledávaným místem pro bydlení. Uspokojí potřeby zejména těch, kteří hledají klidné bydlení s dostupností potřebné občanské vybavenosti a služeb. Obchody, školská zařízení, zdravotnická zařízení, místa pro zábavu, relax a odpočinek jsou dostupné v docházkové vzdálenosti.

Další projekty