Dvojdomy Beroun

Identifikační údaje projektu

Developer, investor

Termíny 

Popis lokality

Naše luxusní domy se nacházejí nedaleko nově rozšiřujícího se centra velmi žádané lokality obce Vysoký Újezd u Berouna. Kromě standardní vybavenosti obce (úřad, pošta, obchod), nabízí tato nádherná lokalita i výborné sportovní vyžití. Jen kousek od Vašeho nového domu se nachází jeden z nejkrásnějších českých hradů Karlštejn, dále Žebrák a úchvatné Koněpruské jeskyně.

Popis projektu

Developerská společnost ABANO se zabývá výstavbou nadčasových rodinných domů, které vynikají moderním a bezkonkurenčním dispozičním řešením zajišťující nadstandardní velikost vnitřního prostoru.

Naše nadčasové rodinné domy vynikají moderním provedením konstrukcí zahrnující nejnovější materiály a postupy. Spolupracujeme s předními výrobci stavebních materiálů. Domy jsou celozděné ze systému Porotherm, vodorovné konstrukce jsou železobetonové, hladké sádrové omítky, okna jsou s izolačními trojskly a venkovními žaluziemi. Domy jsou vybaveny luxusními zařizovacími předměty, dlažbami a dřevěnými podlahami. 

Za bezkonkurenční nabídku, kterou pro Vás máme, je zajištění vytápění vč. ohřevu teplé vody a chlazení v letních měsících pomocí tepelného čerpadla. Toto nadstandardní vybavení řadí naše domy do nízkoenergetického standardu a výsledkem je moderní řešení domu s maximálním využitím vnitřního prostoru spolu s bezstarostným provozem a minimálními náklady.

Další projekty