Rezidence Světlov

Identifikační údaje projektu

Developer, investor

Prodejce a marketing

Popis lokality

Projekt bytových domů REZIDENCE SVĚTLOV je situován do ulice Světlov ve Šternberku, a to v blízkosti centra města s vyhlídkou na hrad Šternberk a chrám Zvěstování Páně. Poloha projektu je v prestižní lokalitě města a sousedí s mateřskou školkou.
 

Popis Rezidence Světlov
Popis Rezidence Světlov

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost, jelikož se projekt nachází 5 minut chůze od Hlavního náměstí ve Šternberku.
Lokalita je dopravně dostupná jak osobními automobily, tak veřejnou dopravou, kdy cca 3 minuty chůzí na ulici Dvorská je hlavní stanoviště autobusů.
Zároveň je projekt bytových domů v blízkosti lesa a v trase plánované cyklistické stezky.

Popis projektu

Celkem projekt obsahuje tři identické bytové domy označené A1 – A3, lišící se barvou balkonů. V první etapě se jedná o bytový dům A1 s 22 byty.
Dispoziční uspořádání domů je navrženo s ohledem na možnost rozmanitého výběru velikosti bytů. Projekt nabízí jak menší byty 2+kk, tak i rozlehlejší 3+kk a 4+kk s velkou terasou a exkluzivním výhledem na hrad. Každý byt má svůj balkon, terasu nebo předzahrádku. Při návrhu bytů jsme kladli důraz na dostatek úložného prostoru. Ve všech bytech najdete komoru a prostory pro vestavěné skříně. Sklep v suterénu budovy pro každý byt je samozřejmostí. Ke každému bytu také nabízíme parkovací stání v suterénu budovy nebo na parkovišti před domem.

Popis Rezidence Světlov

Domy jsou navrženy v jednoduchém a čistém designu a splňují veškeré nároky na moderní a kvalitní bydlení. Důraz je kladen na jemné tóny a čistotu provedení stavby
Rezidence Světlov naplňuje všechno to, co očekáváte od městského bydlení, a navíc umožňuje užívat všech výhod, které vyplývají z bezprostředního kontaktu s přírodou. Můžete si vybrat střešní byt s výhledem a velkou terasou zajišťující dostatek komfortu i soukromí. Nebo přízemní byt s předzahrádkou, který nabízí výhody bydlení s vlastní malou zahrádkou, možností venkovního posezení a prostorem pro dětský koutek.

Další projekty