Developerský projekt Domy Hajany

Identifikační údaje projektu

Developer, investor

Prodejce a marketing

Popis lokality

Obec Hajany se nachází na jihozápadním okraji Brna. V příjemném a klidném prostředí v blízkosti lesů! V okolí najdete krásnou přírodu v údolí Bobravy.

Výborná je dostupnost do Brna a to pouhých 7 minut. Nákupní centrum Olympia 7 minut.

Developerský projekt Domy Hajany
Developerský projekt Domy Hajany

Popis budovy

Zvažujete koupi rodinného domu? Hledáte prostornou zahradu? Samostatně stojící rodinný dům? Chcete bydlet na čerstvém vzduchu a přitom kousek za Brnem?  Chodit pěšky do opravdového lesa? Parkovat v garáži? Pak právě vám nabízíme na základě výhradního zastoupení nízkoenergetický rodinný dům 5+kk s garáží ve II. etapě výstavby v Hajanech. Užitná plocha domu je 160 m2, Zastavěná plocha 103 m2. Pozemek 630 m2.  V galerii si můžete prohlídnou fotografie z první etapy výstavby, kdy jsme v Hajanech prodávali podobné řadové domy. Nyní máte také jedinečnou možnost si vybrat zařizovací předměty podle vašich přání a představ.

 V ceně domu je kompletně dokončený dům k nastěhování. Vybavení: plastová okna - trojskla Pramos (7 komorový systém), garážová vrata na ovládání, vinylové plovoucí podlahy, kvalitní dveře a zárubně, koupelny vč. sanitárního vybavení. Vytápění domu - plynový kotel - podlahové teplovodní vytápění v obývacím pokoji, kuchyni a koupelnách. V blízkosti nové zástavby je víceúčelové hřiště, obchod a obecní úřad. Hajany mají vynikající dostupností do centra města Brna a zároveň nabízí komfortní a pohodlné bydlení.  Dostupnost: autem 7 km do Brna,  Nákupní centrum Olympia pouhých 7 minut autem. Pro více informací kontaktujte makléře nebo další podrobnosti na webových stránkách domy-hajany.cz.

Developerský projekt Domy Hajany
Developerský projekt Domy Hajany

Přehled rodinných domů

Samostatně stojící domy ve II. etapě výstavby v obci Hajany:

  • pozemky od 538 m2 do 868 m2
  • zastavěná plocha domů je 103,25 m2 nebo 108,25 m2
  • užitná plocha je 159 m2 nebo 164 m2
  • obytná plocha je 142 m2 nebo 147 m2

Další projekty