Výhodný devizový kurz

Chystáte se poslat větší finanční obnos ve valutách nebo čekáte platbu v cizí měně? Využijte výhodnější devizový kurz pro bezhotovostní konverzní transakce od 250 000 Kč či ekvivalentu této částky v jiné měně.

Snadné a rychlé sjednání

Sjednání individuálního kurzu máte zdarma a s bankou neuzavíráte žádnou speciální smlouvu. Navíc lze kurz sjednat až dva pracovní dny před dnem vypořádání obchodu.

Výhodnější kurz

Při bezhotovostním nákupu nebo prodeji cizí měny ve srovnání s naším kurzovním lístkem ušetříte, protože kurz odpovídá aktuálnímu kurzu na mezibankovním devizovém trhu.

Čím více, tím výhodněji

Vyšší směňovaná částka ovlivňuje kurz ve váš prospěch. V praxi to znamená, že čím více cizí měny budete kupovat či prodávat, tím lepší kurz dostanete.

Možnosti získání výhodného devizového kurzu

Zavoláme vám

Přes SERVIS 24

V klidu a z pohodlí vašeho domova. Stačí pár kliknutí myší.

Sjednání na pobočce

Na pobočce

Vyhněte se frontám a objednejte se k bankéři v nejbližší pobočce.

Na co se často ptáte

Individuální devizový kurz mohou využít fyzické osoby a neakreditovaní firemní klienti (korporátní klienti, kteří nemají podepsanou jednu ze smluv o obchodování na finančním trhu).

Váš individuální devizový kurz vám sdělíme na kterékoliv pobočce. Nebo vám ho zobrazíme u nadlimitních transakcí v jiné měně než je měna účtu na žluté potvrzovací obrazovce vašeho internetového bankovnictví, a to v pracovních dnech od 9.00 do 17.30 hodin.

  • Minimální objem 250 000 Kč nebo ekvivalent této částky v jiné měně
  • Otevřený účet u České spořitelny a v případě odchozí platby odpovídající zůstatek na účtu v okamžiku stanovení individuálního směnného kurzu
  • Individuální devizový kurz je platný pouze pro bezhotovostní konverzní transakce, kde měna transakce je jiná než měna účtu, ze kterého se platba odesílá
Nabídku individuálního směnného kurzu u nadlimitních transakcí v jiné měně než je měna účtu, vám v pracovních dnech od 9:00 do 17:30 zobrazíme na žluté potvrzovací obrazovce internetového bankovnictví SERVIS 24. Nebo se jej dozvíte na pobočce.

Důležité dokumenty

×
George
Česká spořitelna
Bankovnictví budoucnosti.
Stáhnout