Velké korporace

Tuzemské i nadnárodní korporace se skupinovým obratem nad 2 mld. Kč.

 

 

Česká spořitelna poskytuje korporátním klientům široké spektrum špičkových produktů korporátního bankovnictví včetně specializovaných produktů a služeb z oblasti investičního bankovnictví. Korporátní klienty, kteří působí i mimo Českou republiku, je Česká spořitelna ve spolupráci se skupinou Erste Group Bank připravena obsluhovat a doprovázet do zemí jejich působnosti.

Pod značkou Česká spořitelna – Korporátní bankovnictví poskytuje banka komplexní řešení podnikatelům a firmám. V oblasti poskytování finančních služeb municipalitám a veřejnému sektoru je lídrem trhu. Korporátní bankovnictví České spořitelny přináší klientům ucelená řešení jejich potřeb: od investičního, akvizičního a projektového financování přes podporu exportních aktivit, poradenství při fúzích a akvizicích, až po uvedení na dluhopisové či akciové kapitálové trhy. Česká spořitelna je lídrem trhu v oblasti financování energetických projektů včetně obnovitelných zdrojů, exportního financování, nebo ve využití zvýhodněných finančních prostředků ve spolupráci s Evropskou investiční bankou (EIB), Kreditanstalt für Wiederaufbau (KfW), Evropským investičním fondem (EIF), ale také s národními agenturami jako Českomoravská záruční a rozvojová banka (ČMZRB) a Exportní garanční a pojišťovací společnost (EGAP).

Banka udržuje a upevňuje svoji pozici mezi vedoucími aranžéry syndikovaných a klubových řešení, když se účastnila většiny významných transakcí na českém trhu, mnohdy pak v zásadní roli aranžéra nebo spoluaranžéra. Česká spořitelna rovněž dlouhodobě potvrzuje svoji schopnost navrhovat řešení financování formou kombinace emise dluhopisů a bankovního úvěru. Česká spořitelna patří k absolutní špičce v oblasti akvizičního financování, respektive dluhové rekapitalizace firem. Řadí se také mezi nejaktivnější banky v oblasti financování nemovitostí, realitních investic a hypotečních obchodů.

Máte dotaz? Kontaktujte nás online!

Načítání aplikace

Kontakt

Velké korporace 
(s obratem nad 2 mld.) 

Budějovická 1518/13a
140 00 Praha 4

Telefon:  956 765 960
E-mail:  largecorporates@csas.cz

Kam dále

×
George
Česká spořitelna
Bankovnictví budoucnosti.
Stáhnout