Papírové výpisy najdete tentokrát ve schránce s malým zpožděním. Doručení zdrží červencové svátky.

Jaké jsou bezpečnostní metody pro Bankovní IDentitu?

Bezpečnostní metoda doplňuje Bankovní IDentitu. Jde o způsob, kterým potvrzujete přihlášení do aplikace nebo platbu. Může to být klasické heslo nebo jiný bezpečnostní prvek, který pro vyšší bezpečnost funguje na jiném zařízení, než na kterém se přihlašujete nebo provádíte platbu. V případě Ověření hlasem se jedná o moderní metodu určenou výhradně pro telefonní bankovnictví, kdy vaši totožnost ověříme automaticky pomocí speciální technologie, které se říká hlasová biometrie.

Mobilní aplikace George klíč

Mobilní aplikace George klíč je bezpečnější a pohodlnější náhradou ověřovacích SMS. Pro potvrzení přihlášení nebo ověření platby nevyužívá SMS zprávy telefonního operátora, ale komunikuje s bankou napřímo. Nemusíte tak opisovat z telefonu do prohlížeče žádná čísla, ale všechno jen potvrdíte vaším 6místným PINem v aplikaci George klíč.

Jaké jsou výhody aplikace George klíč?

  • Představuje nejvyšší úroveň zabezpečení, kterou nabízíme.
  • Funguje pro webové a mobilní aplikace České spořitelny.
  • Nic neopisujete, pouze potvrdíte svým PINem nebo Otiskem prstu.
  • Komunikace probíhá přímo mezi vámi a bankou, nikdo z vás nevyláká SMS kód.

Stáhněte si aplikaci George klíč pro Android nebo iOS.

Bezpečnostní metoda Heslo + SMS

Tato dvojice představuje zatím nejpopulárnější Bezpečnostní metodu a je určena především pro klienty, kteří zatím nechtějí používat naše mobilní aplikace. Heslo si zvolíte sami a zadáte ho při každém přihlášení. Následně vám pak automaticky přijde na vaše bezpečnostní telefonní číslo SMS s ověřovacím kódem, kterým heslo potvrdíte.

Jaké jsou výhody metody Heslo + SMS?

  • Jde o dobře známý způsob ověření.
  • Nemusíte si instalovat do mobilu novou bezpečnostní aplikaci.
  • Funguje i na klasických mobilních telefonech.

Bezpečnostní metoda Ověření hlasem

Při volání na naše kontaktní centrum a vyžívání služeb telefonního bankovnictví už nemusíte zadávat heslo nebo odpovídat na ověřovací otázky. Po vzájemné dohodě pořídíme záznam vašeho hlasu, počítač ho následně zpracuje a jeho charakteristiky přiřadí k vaší Bankovní IDentitě. Při příštím zavolání už naše technologie sama rozpozná, že naši operátoři hovoří právě s vámi.

Jaké jsou výhody metody Ověření hlasem?

  • Přináší větší komfort při ověřování vaší totožnosti. Nepotřebujete si pamatovat heslo pro telefonní bankovnictví, ani odpovídat na bezpečnostní otázky, a přesto bezpečně identifikujeme vaši totožnost jen pomocí vašeho hlasu. 
  • Patří mezi moderní a spolehlivé způsoby zabezpečení při využívání služeb telefonního bankovnictví. Oproti podvodům a hrozbám, kterým musí čelit tradiční metody jako PINy a hesla, je ověření hlasem výrazně méně zranitelnou bezpečnostní metodou.