Jak jsou pobočky České spořitelny přizpůsobené tělesně postiženým klientům?

Česká spořitelna je v rámci České republiky největší bankou s největším počtem poboček a bankomatů. Bohužel ne všechny pobočky a bankomaty jsou přístupné všem. Spousta našich poboček sídlí v historických centrech měst, kde se stavební úpravy často mění v lítý boj s památkáři. Přesto se snažíme počet bezbariérových poboček soustavně navyšovat. Pro nalezení vaší nejbližší pobočky nebo bankomatu využijte náš vyhledávač.

Abyste měli přehled o tom, která pobočka a bankomat je opravdu bez bariér a které jsou bezbariérové částečně, zmapovali jsme společně s Pražskou organizací vozíčkářů celou naši síť. Přehled o naší bezbariérovosti najdete nejen na těchto stránkách v adresáři, ale s detailním popisem také na stránkách www.presbariery.cz.

Zaskočily vás někde v pobočce nečekané překážky? Máte pro nás radu, jak být v některém místě přístupnější? Nebojte se nám o tom dát vědět. Neslibujeme, že váš podnět vyřešíme ihned, ale slibujeme, že se jím budeme zabývat. Pište nám na adresu naší bezbariérové banky - bb@csas.cz.