Tak je to tady. Nový školní rok

Rodina

3. září 2019        5 minut

Škola začíná, do toho domácnost, nákupy, vaření, svačiny, kroužky, práce.  Povinnosti střídají úkoly a zdá se, že to nikdy nekončí. Taky si říkáte „Jak tohle všechno zvládnout? Zpacifikovat děti, najít si čas pro sebe a finančně nevykrvácet?“

Mít tak víc peněz a všechno stihnout, aniž byste se musely naklonovat. A co když to není nemožné? Možná máme právě pro vás užitečné tipy, jak v pohodě zdolat začátek školního roku, ušetřit čas i peníze a z každodenních starostí vykouzlit malé radosti. Nevěříte? Tak se s námi pojďte podívat do světa zdravých financí a spokojené rodiny.

Každá maminka chce pro svou rodinu to nejlepší. Jenže jak to všechno skloubit a neuštvat se? Abyste v pohodě skloubily práci, rodinu, zdraví i finance, máme pro vás na září pár tipů:

Seriál „Jídlo jako lék“ pro vás připravil tým specialistů na výživu a k němu pro vás máme každý týden tipy, jak zdravě poskládat jídelníček, který vás finančně nezruinuje. Příprava jídel vás zdrží v kuchyni jen pár minut a většinu z nich zvládnou i školou povinné děti, tak proč je nezapojit... Uvidíte, že se v kuchyni zabaví celá rodina, všem bude chutnat a děti si ani nevšimnou, kolik spořádaly zeleniny. 

Pokračujte dále