Vyhrajte s kartou Visa roční kupon na MHD!

Vyhrajte s kartou visa roční kupon na mhd!

27. prosince 2018

3 minuty

Stačí trocha štěstí a jízdy městskou dopravou vás nemusí stát ani korunu. Od 1. do 31. ledna 2019 totiž můžete soutěžit o časový kupon na MHD v Praze v hodnotě 3 650 Kč. A pozor, šance na výhru je vysoká, protože kuponů je ve hře rovnou 200!

Zapojení do soutěže je jednoduché a probíhá ve dvou krocích, kdy v prvním z nich si navíc můžete vybrat, která možnost vám vyhovuje víc:

  1. a)  Prostřednictvím terminálu nebo e-shopu na www.dpp.cz nahrajte na svou kartu Visa jakýkoliv dlouhodobý kupon MHD (tj. časovou jízdenku v délce trvání 30 dní, 90 dní, 150 dní nebo 365 dní) a zároveň tento kupon uhraďte pomocí karty Visa.
    či b)  Prostřednictvím mobilní aplikace "PID Lítačka" použijte svou kartu Visa na platbu za jednotlivou jízdenku MHD (tj. jízdenku v délce trvání 90 minut, 30 minut, 24 hodin nebo 72 hodin). 
  2. Po nákupu kuponu nebo jízdenky nezapomeňte registrovat svou transakci na soutěžních webových stránkách www.visa.cz/mhdpraha.

Po skončení soutěže pak v termínu do konce února 2019 vylosuje organizátor ze všech registrovaných soutěžících 200 výherců ročního časového kuponu na pražskou MHD v hodnotě 3 650 Kč. Pokud vyhrajete, obdržíte svou výhru jako částku 3 650 Kč na svůj bankovní účet.

Přejeme vám hodně štěstí v nové soutěži a užijte si pořádnou jízdu zdarma! Seznam výherců a úplná pravidla soutěže najdete na stránkách: www.visa.cz/mhdpraha.

Pokračujte dále