Týden slev s nákupy OnaDnes a Mastercard začíná už 15. října 2018!

Nákupy s OnaDnes a Mastercard

10. října 2018

3 minuty

Nepropásněte další výjimečnou příležitost udělat si radost něčím novým, a ještě přitom výrazně ušetřit. Na podzimní Nákupy OnaDnes vás tentokrát zve zpěvačka Marta Jandová a to naznačuje, že byste si mohly užít skvělý nákupní koncert!

Nepřehlédněte

Seznam všech zapojených obchodů a e-shopů na stránce www.nakupyonadnes.cz.

A věřte, že bude z čeho vybírat! Seznam zapojených firem se každým dnem rozrůstá a nabídka se stále rozšiřuje – je jen na vás, jestli využijete slevy na oblečení, kosmetiku a procedury, nebo například na hračky, knížky a kulturní akce. A přestože nakupovat s výhodnými slevami můžete v hlavním týdnu od 15. do 21. října, už teď vám můžeme prozradit, že mnoho obchodníků bude poskytovat slevy až do konce října!

A to nejlepší nakonec: pokud budete platit kartou Mastercard nebo Maestro od České spořitelny, dosáhnete na ještě vyšší slevy a další výhody!

Co vás tedy čeká?

  • Nákupy se slevami až 70 %
  • Více než 2000 obchodů po celé ČR
  • Více než 50 e-shopů
  • Vyšší slevy, dárky a další výhody při platbě kartou Mastercard nebo Maestro od České spořitelny

Jak získáte slevové kupony?

Slevové kupony najdete v pondělí 15. 10. a ve čtvrtek 18. 10. jako přílohu magazínů OnaDnes deníku MF DNES, a také zcela zdarma v aplikaci Portmonka. Seznam všech zapojených obchodů a e-shopů na stránce www.nakupyonadnes.cz.

Přejeme vám spoustu úžasných úlovků na Nákupech OnaDnes s kartami Mastercard a Maestro!

Pokračujte dále