Plaťte s kreditkou Mastercard od Spořky a vyhrajte exkluzivní lyžarský zájezd pro celou rodinu ve Špindlerově Mlýně

Zájezd do Špindlerova mlýna

29. října 2018

5 minuty

Výherci se mohou těšit na úžasné lyžování bez front a luxusní hotelovou péči pro sebe a svou rodinu.

Nepřehlédněte

Projděte si kompletní pravidla soutěže.

Patříte mezi milovníky lyžování? Chcete zažít víkend plný sportu, ale také relaxu a pohody? Právě pro vás – naše klienty a současně držitele kreditní karty nebo nálepky Mastercard – jsme ve spolupráci s programem Mastercard Priceless Specials připravili slosování o skvělé lyžařské ceny!

1. až 4. vylosovaný výherce získá víkendový pobyt pro celou rodinu (až 2 dospělí a 2 děti) v exkluzivním rodinném apartmánu wellness & spa hotelu Bedřiška ve Špindlerově Mlýně s polopenzí a parkováním. Ve vítězném balíčku najdete také přednostní Fast Passy pro celou rodinu do Skiareálu Špindlerův Mlýn a možnost zapůjčení lyžařské výbavy. První dva vylosovaní výherci získají víkend v termínu 18.–20. 1. 2019. Další dva vylosovaní pak v termínu 25.–27. 1. 2019.

A i když se na vás neusměje štěstí v podobě hlavní ceny, pořád je o co hrát. Výherci na 5. až 14. místě si zdarma a bez front zalyžují ve Skiareálu Špindlerův Mlýn s jednodenním přednostním Fast Passem pro celou rodinu (až 4 osoby)!

Stačí, když od 1. 11. do 10. 12. 2018 zaplatíte svou kreditní kartou nebo nálepkou Mastercard od České spořitelny u kteréhokoliv obchodníka programu Mastercard Priceless Specials a automaticky vás zařadíme do slosování. Pak už si jen můžete držet palce a těšit se na hlavní výhru, která zahrnuje:

  • 2 noci ve 4* apartmánu Exclusive hotelu Bedřiška s nezapomenutelným výhledem na skiareál Hromovka a Svatý Petr,
  • hotelové snídaně a večeře ve vyhlášené restauraci a vstup do relaxační wellness & spa zóny,
  • lahev prosecca a dárek pro děti na uvítanou,
  • nespresso na pokoji,
  • přednostní Fast Passy na innogy line Svatý Petr, Medvědín, Hromovka a Horní Mísečky pro 4 osoby, se kterými nebudete čekat ve frontách na lanovky.

Projděte si kompletní pravidla soutěže. Věříme, že se jedná o atraktivní nabídku, ale pokud se soutěže zúčastnit nechcete, zašlete nám e-mail na adresu csas@csas.cz a v předmětu uveďte „Soutěž Priceless Specials“.

Pokračujte dále