Nadělte nezapomenutelné Vánoce druhým

Hypotéka

3. prosince 2021

3 minuty

Než vyrazíte do obchodu pro dárky pro své blízké, zastavte se u našich stromů v pobočkách. Vyberte si, komu spolu s námi chcete udělat radost a nadělit mu štědré svátky. Tradiční stromy splněných přání jsme i letos rozsvítili kromě našich poboček i v budovách centrály a dceřiných společností. 

Pokud jsou naše pobočky se stromy přání daleko, přidejte se k nám a podpořme spolu zdravotníky. Jako náš “online vánoční strom” jsme si zvolili projekt Energii lékařům. 

Projekt podporuje nejen naše banka, ale zejména naši zaměstnanci, a to prostřednictvím Cafeterie. Od počátku epidemie tak přispěli už 404 160 Kč. 

Jak se můžete zapojit? 

V regionech najdete stromy splnění přání hned ve 44 našich pobočkách. Stačí si vybrat! Vánoční dárky můžete spolu s námi nadělit dětem nebo seniorům, kteří by jinak měli Vánoce smutné, bez dárků. 

 

Praha 

Východní Čechy 

Severní Morava  

Severozápadní Čechy  

Jižní Morava  

Jihozápad Čechy  

Jak se zapojuje naše centrála a dceřinky?  

Naši zaměstnanci plní přání dětem, seniorům i týraným ženám. Dárky jim předává prostřednictvím organizací Šance pro tebe, Amalthea (obě jsou partnery naší Nadace), dále pak podporují Azylový dům ROSA, Dětský domov Charlotty Masarykové, Kojenecký ústav při Thomayerově nemocnici a Dětský domov Trnova. Speciální strom máme také pro prarodiče samoživitelé, na kterém spolupracujeme s laureátkou VIA Bona Norou Fridrichou. A v neposlední řadě se zapojujeme do aktivity Krabice od bot.  

Vánoční radost rozdávají také naše dvě největší dceřiné společnosti. V Buřince mají také svůj strom splněných přání, kde naleznete přání od dětí z FOD Klokánek-Laskova. V Penzijku letos k vánočnímu nadělení přistoupili netradičně a vybrali si v každém z našich šesti regionů jeden domov pro seniory. Tomu připraví velkou dárkovou krabici s kreativními potřebami, vitamíny, křížovkami i pár dobrotami v celkové hodnotě 15 tis. Kč. Dohromady tak rozdělí radost za 90 tis. Kč. 

Pokračujte dále