Příběh profesora Vojty je prvním dílkem mozaiky, kterou chceme složit

Profesor Vojta

19. 1. 2017

Myšlenka spoření pro široké vrstvy obyvatelstva byla v roce 1825, kdy byla založena Česká spořitelna, naprosto převratná. Tak jako kdysi, i dnes přicházíme na český bankovní trh s něčím zcela ojedinělým. Chceme zvýšit životní úroveň svých klientů.

Banky kdysi sloužily jen těm nejbohatším a nebylo myslitelné, aby v nich své peníze měli drobní vkladatelé. Založení České spořitelny tak umožnilo spořit si na lepší zaopatření v budoucnosti, pro případ nemoci nebo na stáří všem vrstvám společnosti. Poradenstvím a péčí o prostředky klientů přispěla spořitelna k vyšší životní úrovni jednotlivců i rodin a svá malá i velká přání si mohli začít plnit i obyčejní lidé.

CHCEME BÝT BANKOU ZDRAVÝCH FINANCÍ

Vědomi si svého historického poslání, přicházíme dnes se službou, která našim klientům skutečně sníží měsíční výdaje a učí lidi hospodařit s penězi. Snížíme vaše pravidelné měsíční platby, jako jsou třeba poplatky za energie. Poradíme vám se správným nastavením našich produktů a služeb a jejich optimálním využíváním. Poskytneme vám nástroje pro kontrolu měsíčních výdajů a snížíme splátky půjček. Pomůžeme vám vytvořit finanční rezervu pro případ nečekaných výdajů. Poradíme, jak uspořené prostředky odpovědně investovat a zvýšíme tím vaši životní úroveň. Tak jako před 190 lety.

STAVÍME NA VAŠICH PŘÍBĚZÍCH

Ano, je to ambiciozní cíl a bude trvat dlouho, než se budeme moci ptát, nakolik se nám jej podařilo dosáhnout. Rychle se měnící potřeby lidí, digitální revoluce a změny ve společnosti nás vedly k tomu, že přicházíme s novým vzkazem pro vás a vlastně pro celou naši zemi. Chceme vám říct, že ve vás věříme. Protože víme, že když ve vás někdo věří, dokážete víc. A s vámi i celá společnost. Věříme, že pouze zdravě sebevědomá společnost kráčí směrem k prosperitě. Toto sdělení bereme vážně a proto chceme, aby jeho základ tvořily skutečné lidské příběhy, ve kterých nechybí radost, slzy a silné emoce.

JSME NA ZAČÁTKU VELKÉ ZMĚNY

S Palečkovými jsme prožili krásné dva roky a měli jsme je rádi nejenom my, ale fandili jste jim i vy. Emotivní příběhy by však z úst animovaných postaviček zněly falešně a byly by jen těžko uvěřitelné. Proto s vámi teď chceme mluvit prostřednictvím skutečných lidí a jejich osudů. Naše společná historie se už léta začíná psát na pobočkách, a těch se pochopitelně změny týkají také. Abychom se mohli stát vašimi průvodci, budovat si s vámi dlouhodobý vztah a poskytovat vám individuální poradenství a péči, měníme podobu i služby na pobočkách tak, abyste se tam cítili líp a vraceli se k nám rádi. Jsou to první kroky na cestě k tomu, abychom se stali vaší Bankou zdravých financí.

Monika Hovorková
ředitelka marketingu České spořitelny

Foto z natáčení reklamního spotu

Podívejte se na novou reklamní kampaň

Vojtova metoda se používala a stále používá v každé druhé české rodině a je známá nejen v České republice, ale po celém světě. Profesor Vojta byl přesvědčený, že jeho metoda funguje, ale nikdy by se mu nepovedlo ji uvést v život, kdyby neměl důvěru rodičů svých dětských pacientů. Kdyby tito rodiče zpochybňovali, jestli to za tu bolest stojí.

Česká spořitelna podporuje České Vojtovo centrum, které je klientem banky již 10 let.

Podívejte se na příběh Vojtovy metody

Přečtěte si, jak vznikala služba Moje zdravé finance

Mohlo by vás zajímat