Jde to i bez koruny na účtu

Hlídejte si rezervu s Georgem

23. 10. 2017

Mít k dispozici rezervu je nezbytné, ale realita všedního dne je často taková, že její tvorba vám zabere nějaký čas, a pokud aktuálně žádnou nemáte, tak se bavíme spíše o měsících či letech. Co si tedy počít do doby, než si ji vytvoříte?

Moje zdravé finance myslí na všechno, a proto si už dnes můžete svou finanční rezervu půjčit. Bez legrace. Produkt Peníze na klik je tu přesně pro ty z vás, kteří si vlastní finanční polštář z jakéhokoli důvodu prostě nemohou vytvořit okamžitě.

Peníze na klik jsou částka až 50 000 Kč, která čeká vedle vašeho účtu připravená k okamžitému použití. Jakmile se něco přihodí, zaskočí vás nečekaný výdaj, jednoduše si online převedete požadovanou částku na svůj účet a pravidelně ji pak splácíte. A pokud se vaše finanční situace zlepší, tak vám nic nebrání kdykoli odeslat mimořádnou splátku nebo půjčku zcela doplatit. Takto si můžete půjčovat opakovaně bez nutnosti někde znovu a znovu žádat o půjčku.

Z milionu klientů, kteří s námi zažívají péči bankéřů a poradenství Moje zdravé finance, si jich více než 98 tisíc zvolilo právě tuto variantu. A než si vytvoří vlastní rezervu, mohou být v klidu, protože je již žádné náhlé výdaje nezaskočí nepřipravené. Připravte se také, Peníze na klik můžete mít už dnes.

Mohlo by vás zajímat