Finance jsou občas boj. Zdravé finance ale vždy vítězí

Spokojený život

30. 10. 2017

Moje zdravé finance jsou cestou k tomu, aby se vám žilo líp. A nejen těm mimořádně nadaným, jako je Katka z našeho videa, ale aby se žilo líp všem.

Kateřina Krejčí je naše mladá talentovaná pětibojařka, která sní o tom, že se jednou stane úspěšnou profesionálkou. Moderní pětiboj je ovšem sport extrémně náročný nejen na čas, ale také na finance rodičů, a tak šestou pomyslnou disciplínou bývá často řešení otázky, jak zaplatit soustředění, výbavu a spoustu dalších věcí spojených s tímto všestranným sportem. Poradenství Moje zdravé finance pomohlo Katčiným rodičům přeskládat finance tak, aby našli peněžní prostředky na investici do toho vůbec nejcennějšího. Do Katčina talentu. Je to investice, která se vrátí nejen jí a její rodině, ale možná i celé společnosti, kterou bude jednou reprezentovat.

Nemusíte ale zrovna snít o olympiádě, někdy stačí jen malý sen nebo přání změnit něco ve svém životě. Poradenství Moje zdravé finance pomáhá nejen při uskutečňování malých a velkých snů, ale i při běžných životních situacích. Umožňuje totiž lidem snížit měsíční výdaje a odhalit skryté rezervy, aby se rozšířily jejich možnosti žít podle svých představ. Stačí mít někoho, kdo se stane vaším průvodcem, pomůže vám lépe hospodařit s penězi, má pochopení pro životní situaci, v níž se právě nacházíte, a dovede předvídat i nemilé věci, které mohou přijít. Banku, která je tu pro vás po celý život a která je vaším dlouhodobým partnerem.

O tom, že jsme přišli s něčím novým, co lidem skutečně pomáhá, nejlépe svědčí fakt, že poradenství Moje zdravé finance zažívá už přes milion a půl klientů České spořitelny. Z toho je téměř každý desátý novým klientem České spořitelny. Máme z toho radost a zajímají nás velká i malá vítězství, kterých se vám podařilo díky poradenství dosáhnout. Ptáte se, co mohou Moje zdravé finance udělat právě pro vás? Nejjednodušší bude si je vyzkoušet.

Koukněte se na skutečný příběh Kateřiny, který nás inspiroval k natočení televizního spotu.

Mohlo by vás zajímat