800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Podporované projekty - financované ze zdrojů České spořitelny

 

Stážový program 


Registrace:      kdykoli přímo na facebooku [nové okno]

Pro studenty připravujeme pracovně-studijní stáže na různá témata. V současnosti se věnujeme především tématu on-line komunikace na sociálních sítích a základům on-line marketingu. Během stáže učíme studenty využívat 
v praxi potenciálu online komunikačních médií, absolvují rekvalifikační kurz krizové komunikace v prostředí sociálních sítí, a dozví se, jak pracovat s monitoringem online obsahu, zpracovávat analýzy a vyhodnocovat data.

Vysoká škola ekonomická

Vysoká škola ekonomická je největší univerzitou poskytující ekonomické vzdělání v České republice, je vysoce hodnocena jak doma, tak v zahraničí, poskytuje ekonomické a manažerské vzdělání více než 15 tis. studentům. Je to téměř 45 % studentů všech jedenadvaceti ekonomických fakult vysokých škol v České republice.

Česká spořitelna je od roku 2002 generálním partnerem Vysoké školy ekonomické. Přispívá finančně na rozvoj vzdělávací činnosti, dále financuje aktivity s tím související, jako např. na publikační činnost, podporu studentských prací, veletrhy, členství v mezinárodních organizacích apod.

Spolupráce s Českou spořitelnou probíhá i na dalších úrovních - od roku 2006 je přímo na VŠE otevřena pobočka České spořitelny, kde jsou kromě běžných služeb prezentovány aktuální produkty pro studenty i aktuální volné pracovní pozice v České spořitelně, dále např. setkávání manažerů České spořitelny se studenty na pracovním veletrhu Šance, přednášky zástupců z České spořitelny na zajímavá témata.

V akademickém roce 2013/2014 bude spolupráce s VŠE rozšířena o možnost stínování zaměstnanců České spořitelny, kteří působí v managerských pozicích. 

Dne 26. 3. 2013 proběhl na VŠE Den s Českou spořitelnou na téma"Máš svůj osobní brand?" Pro studenty jsme připravili několik workshopů, kde jsme se zaměřili na rady, tipy a triky, jak vystoupit z řady a vybudovat si takový osobní brand, který jim umožní získat vysněnou práci a nebo prorazit ve vlastním podnikání.

www.vse.cz [nové okno]

Vysoká škola ekonomická

 

Univerzita Hradec Králové

Univerzita Hradec Králové (UHK) patří mezi mladé univerzity, jejichž vznik umožnily společenské změny po roce 1989. V současnosti tvoří svazek univerzity čtyři fakulty - pedagogická, informatiky a managementu a filozofická, přírodovědecká a Ústav sociální práce. V současnosti ji navštěvuje přes devět tisíc studentů. Jméno univerzity je nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí spojováno především s oblastmi, jako jsou historické vědy, politologie, didaktika přírodních věd, znalostní management a e-learning.

Česká spořitelna se stala od počátku roku 2008 generálním partnerem Univerzity Hradec Králové. Partnerství spočívá nejen v exkluzivním zajištění veškerých bankovních služeb, ale především v podpoře vzdělávacích aktivit na UHK. Finanční prostředky jsou určeny na podporu vědeckého výkonu akademických pracovníků, konferencí a publikační činnosti.

V akademickém roce 2013/2014 se bude spolupráce zaměřovat na rozvíjení stávajících aktivit tedy na podporu vzdělávání ke konkurenceschopnosti. Studentům opět nabídneme odborné stáže nebo stínování managerů České Spořitelny. Nově se chystáme uspořádat vzdělávací akci"Den s Českou spořitelnou" a turnaj v deskové hře "Finanční svoboda", která je skvělým a nástrojem pro zvyšování finanční gramotnosti zábavnou formou.  
www.uhk.cz [nové okno]

Univerzita Hradec Králové
 

DreamCatcher

DreamCatcher - aneb Chyť svůj sen je projekt, který je určen všem mladým lidem ve věku 11 - 21 let. Nabízí jim jedinečnou možnost splnit si svůj sen! Je to snadné. Stačí sestavit tým lidí o minimálním počtu 3 členů, maximálně 35 členů, zaregistrovat celý tým a svůj sen na portálu www.dreamcatcher.cz, vyhrát hlasování a část snu si „odpracovat“. Přihlášené sny musí být realizovatelné a v ideálním případě by měly přinést užitek i někomu jinému, než jen samotnému týmu. 

O tom, které sny nakonec dostanou šanci na realizaci, rozhodne svým hlasováním veřejnost spolu s DreamTeamem. Ten je složen z předních osobností kulturního, sportovního a společenského života. „Odpracování“ snu by mělo být formou veřejně prospěšné činnosti.

Podstatou projektu je ukázat dětem a mladým lidem, že cesta ke snům vede přes vlastní úsilí a aktivní přístup k životu. Projekt současně učí mladé lidi prezentovat sebe i své projekty, vede je k týmovosti, odpovědnosti a v neposlední řadě k obecně prospěšné činnosti. Kromě toho dostanou mladí lidé možnost získat neocenitelné zkušenosti a navázat nová přátelství.

Čeho se v projektu DreamCatcher dosáhlo v číslech (k březnu 2014):
• počet fanoušků na Facebooku: 46 479
• počet splněných snů:  154
• rozdělená částka na sny: 7,5 milionů Kč

Novinky z projektu, videa z předání a kontrol snů, fotografie, články a každodenní informace pro všechny snílky uvádíme na facebooku www.facebook.com/dreamcatcher.cz.

www.dreamcatcher.cz [nové okno]

Dnešní finanční svět

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 27.5.2015
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,400 + 0,11%
USD 25,095 + 0,67%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster