800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Podporované projekty - financované ze zdrojů České spořitelny

 

Česká spořitelna pro vysokoškoláky

Chcete vědět o všech brigádách, stážích a studijních aktivitách, které nabízíme? Stačí se registrovat na facebooku do skupiny Česká spořitelna pro vysokoškoláky [nové okno] a už vám nic neunikne. 

 

Vysoká škola ekonomická

Vysoká škola ekonomická je největší univerzitou poskytující ekonomické vzdělání v České republice, je vysoce hodnocena jak doma, tak v zahraničí, poskytuje ekonomické a manažerské vzdělání více než 15 tis. studentům. Je to téměř 45 % studentů všech jedenadvaceti ekonomických fakult vysokých škol v České republice.

Česká spořitelna je od roku 2002 generálním partnerem Vysoké školy ekonomické. Přispívá finančně na rozvoj vzdělávací činnosti, dále financuje aktivity s tím související, jako např. na publikační činnost, podporu studentských prací, veletrhy, členství v mezinárodních organizacích apod.

Spolupráce s Českou spořitelnou probíhá i na dalších úrovních - od roku 2006 je přímo na VŠE otevřena pobočka České spořitelny, kde jsou kromě běžných služeb prezentovány aktuální produkty pro studenty i aktuální volné pracovní pozice v České spořitelně, dále např. setkávání manažerů České spořitelny se studenty na pracovním veletrhu Šance, přednášky zástupců z České spořitelny na zajímavá témata.

V akademickém roce 2014/2015 máme pro studenty VŠE připravenu nabídku zajímavých stáží, soutěž o nejlepší závěrečnou práci a intenzivní spolupráci se studentskými kluby v rámci Grantu rektora VŠE a České spořitelny. Zopakujeme také již po tředí Den s Českou spořitelnou plný workshopů a inspirativních setkání, které jim pomohou získat vysněnou práci a nebo prorazit ve vlastním podnikání.

www.vse.cz [nové okno]

Vysoká škola ekonomická

 

Univerzita Hradec Králové

Univerzita Hradec Králové (UHK) patří mezi mladé univerzity, jejichž vznik umožnily společenské změny po roce 1989. V současnosti tvoří svazek univerzity čtyři fakulty - pedagogická, informatiky a managementu a filozofická, přírodovědecká a Ústav sociální práce. V současnosti ji navštěvuje přes devět tisíc studentů. Jméno univerzity je nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí spojováno především s oblastmi, jako jsou historické vědy, politologie, didaktika přírodních věd, znalostní management a e-learning.

Česká spořitelna se stala od počátku roku 2008 generálním partnerem Univerzity Hradec Králové. Partnerství spočívá nejen v exkluzivním zajištění veškerých bankovních služeb, ale především v podpoře vzdělávacích aktivit na UHK. Finanční prostředky jsou určeny na podporu vědeckého výkonu akademických pracovníků, konferencí a publikační činnosti.

V akademickém roce 2013/2014 se bude spolupráce zaměřovat na rozvíjení stávajících aktivit tedy na podporu vzdělávání ke konkurenceschopnosti. Studentům opět nabídneme odborné stáže nebo stínování managerů České Spořitelny. Nově se chystáme uspořádat vzdělávací akci"Den s Českou spořitelnou" a turnaj v deskové hře "Finanční svoboda", která je skvělým a nástrojem pro zvyšování finanční gramotnosti zábavnou formou.  
www.uhk.cz [nové okno]

Univerzita Hradec Králové
 

Dnešní finanční svět

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 12.2.2016
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,050 + 0,07%
USD 23,827 - -0,87%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster