800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Dluhopisy
 • Podřízené dluhopisy jsou sběrné dluhopisy se jmenovitou hodnotou 10 000 Kč a s fixním nebo variabilním úrokovým výnosem (kuponem). Odráží kredit emitenta a přitom nabízí vyšší výnos v porovnání se seniorními dluhopisy a hypotečními zástavními listy. 
 • Strukturované dluhopisy jsou sběrné dluhopisy jejichž výnos je tvořen prémií. Výše prémie závisí na vývoji cen vybraných podkladových aktiv. 
 • Prémiový dluhový cenný papír OIL AUTOCALL [nové okno]
  Tříletý Prémiový dluhový cenný papír OIL AUTOCALL nabízí možnost získat atraktivní fixní výnos ve výši až 6 % ročně. Výplata výnosu i výplata jeho jmenovité hodnoty se odvozuje od vývoje komoditního indexu S&P GSCI Crude Oil Excess Return, jehož vývoj je navázán na vývoj ceny ropy WTI.
 • PDCP PROFIT 10 [nové okno]
  Zajímavý potenciál výnosu až 20 % za dobu jeho trvání. 50% participaci na pravidelně pozorovaném vývoji podkladového aktiva – indexu STOXX®Europe Select 50.
 • PDCP PROFIT 9 [nové okno]
  Zajímavý potenciál výnosu až 20 % za dobu jeho trvání. 50% participaci na pravidelně pozorovaném vývoji podkladového aktiva – indexu STOXX®Europe Select 50.
 • PDCP PROFIT 8 [nové okno]
  Zajímavý potenciál výnosu až 20 % za dobu jeho trvání. 50% participaci na pravidelně pozorovaném vývoji podkladového aktiva – indexu STOXX®Europe Select 50.
 • PDCP PROFIT 7 [nové okno]
  Zajímavý potenciál výnosu až 20 % za dobu jeho trvání. 50% participaci na pravidelně pozorovaném vývoji podkladového aktiva – indexu STOXX®Europe Select 50.
 • PDCP PROFIT 6 [nové okno]
  Zajímavý potenciál výnosu až 25 % za dobu jeho trvání. 50% participaci na pravidelně pozorovaném vývoji podkladového aktiva – indexu STOXX®Europe Select 50.
 • PDCP PROFIT 5 [nové okno]
  Zajímavý potenciál výnosu až 35 % za dobu jeho trvání. 100% participaci na pravidelně pozorovaném vývoji podkladového aktiva – indexu STOXX®Europe Select 50.
 • PDCP PROFIT 4 [nové okno]
  Zajímavý potenciál výnosu až 35 % za pět let s návratností min. 90 % jmenovité hodnoty PDCP PROFIT 4 k jeho splatnosti. 100% participace na pravidelně pozorovaném vývoji podkladového aktiva – indexu STOXX® Global Select Dividend 100.
 • PDCP PROFIT 3 [nové okno] 
  Zajímavý potenciál výnosu až 35 % za pět let s návratností min. 90 % jmenovité hodnoty PDCP PROFIT 3 k jeho splatnosti. 100% participace na pravidelně pozorovaném vývoji podkladového aktiva – indexu STOXX® Global Select Dividend 100.
 • PDCP PROFIT 2 [nové okno]
  Zajímavý potenciál výnosu až 35 % za pět let s návratností min. 90 % jmenovité hodnoty PDCP PROFIT 2 k jeho splatnosti. 100% participace na pravidelně pozorovaném vývoji podkladového aktiva – indexu STOXX® Global Select Dividend 100.
 • PDCP PROFIT 1 [nové okno]
  Zajímavý potenciál výnosu až 35 % za pět let s návratností min. 90 % jmenovité hodnoty PDCP PROFIT 1 k jeho splatnosti. 100% participace na pravidelně pozorovaném vývoji podkladového aktiva – indexu STOXX® Global Select Dividend 100.
 • Prémiový dluhopis ŠANCE 7 [nové okno]
  Zajímavý potenciál výnosu až 25 % za sedm let s návratností min. 100 % jmenovité hodnoty dluhopisu k jeho splatnosti.Výnos sedmiletého Prémiového dluhopisu ŠANCE 7 je odvozen od vývoje vysoce renomovaných evropských společností, které se vyznačují především nízkým kolísáním hodnoty jejich akcií a které dlouhodobě vyplácejí vysoký dividendový výnos.
 • Prémiový dluhopis ŠANCE 6  [nové okno]
  Zajímavý potenciál výnosu až 25 % za sedm let s návratností min. 100 % jmenovité hodnoty dluhopisu k jeho splatnosti. Výnos sedmiletého Prémiového dluhopisu ŠANCE 6 je odvozen od vývoje renomovaných globálních společností, které dlouhodobě vyplácejí vysoký dividendový výnos.
 • Prémiový dluhopis ŠANCE 5 [nové okno]
  Zajímavý potenciál výnosu až 25 % za sedm let s návratností min. 100 % jmenovité hodnoty dluhopisu k jeho splatnosti. Výnos sedmiletého Prémiového dluhopisu ŠANCE 5 je odvozen od vývoje renomovaných globálních společností, které dlouhodobě vyplácejí vysoký dividendový výnos.
 • Prémiový dluhopis ŠANCE 4
  Zajímavý potenciál výnosu až 25 % za sedm let s návratností min. 100 % jmenovité hodnoty dluhopisu k jeho splatnosti. Výnos sedmiletého Prémiového dluhopisu ŠANCE 4 je odvozen od vývoje renomovaných globálních společností, které dlouhodobě vyplácejí vysoký dividendový výnos.
 • Prémiový dluhopis ŠANCE 3 [nové okno]
  Zajímavý potenciál výnosu až 25 % za sedm let s návratností min. 100 % jmenovité hodnoty dluhopisu k jeho splatnosti. Výnos sedmiletého Prémiového dluhopisu ŠANCE 3 je odvozen od vývoje renomovaných globálních společností, které dlouhodobě vyplácejí vysoký dividendový výnos.
 • Prémiový dluhopis ŠANCE 2 [nové okno]
  Zajímavý potenciál výnosu až 25 % za sedm let s návratností min. 100 % jmenovité hodnoty dluhopisu k jeho splatnosti. Výnos sedmiletého Prémiového dluhopisu ŠANCE 2 je odvozen od vývoje renomovaných globálních společností, které dlouhodobě vyplácejí vysoký dividendový výnos.
 • Prémiový dluhopis ŠANCE 1 [nové okno]
  Zajímavý potenciál výnosu až 25 % za sedm let s návratností min. 100 % jmenovité hodnoty dluhopisu k jeho splatnosti. Výnos sedmiletého Prémiového dluhopisu ŠANCE 1 je odvozen od vývoje renomovaných globálních společností, které dlouhodobě vyplácejí vysoký dividendový výnos.
 • Prémiový dluhopis BLUE [nové okno]
  Prémiový dluhopis BLUE přináší možnost podílet se na vývoji sektoru automobilového průmyslu a na jeho budoucím oživení. Jeho výnos se odvozuje od vývoje akcií devíti významných globálních automobilek.
 • Prémiový dluhopis RODINA 14 [nové okno]
  Prémiový dluhopis RODINA 14 je zaměřen na známé společnosti, jejichž produkty spotřebovávají především rodiny. Jeho výnos je odvozen od vývoje úspěšných společností, které mají zajímavý potenciál růstu i díky zaměření své produkce.
 • Prémiový dluhopis RODINA 13 [nové okno]
  Prémiový dluhopis RODINA 13 je zaměřen na známé společnosti, jejichž produkty spotřebovávají především rodiny. Jeho výnos je odvozen od vývoje úspěšných společností, které mají zajímavý potenciál růstu i díky zaměření své produkce.
 • Prémiový dluhopis RODINA 12 [nové okno]
  Prémiový dluhopis RODINA 12 je zaměřen na známé společnosti, jejichž produkty spotřebovávají především rodiny. Jeho výnos je odvozen od vývoje úspěšných společností, které mají zajímavý potenciál růstu i díky zaměření své produkce.
 • Prémiový dluhopis RODINA 11 [nové okno]
  Prémiový dluhopis RODINA 11 je zaměřen na známé společnosti, jejichž produkty spotřebovávají především rodiny. Jeho výnos je odvozen od vývoje úspěšných společností, které mají zajímavý potenciál růstu i díky zaměření své produkce.
 • Prémiový dluhopis RODINA 10 [nové okno]
  Prémiový dluhopis RODINA 10 je zaměřen na známé společnosti, jejichž produkty spotřebovávají především rodiny. Jeho výnos je odvozen od vývoje úspěšných společností, které mají zajímavý potenciál růstu i díky zaměření své produkce.
 • Prémiový dluhopis RODINA 9 [nové okno]
  Prémiový dluhopis RODINA 9 je zaměřen na známé společnosti, jejichž produkty spotřebovávají především rodiny. Jeho výnos je odvozen od vývoje úspěšných společností, které mají zajímavý potenciál růstu i díky zaměření své produkce.
 • Prémiový dluhopis RODINA 8 [nové okno]
  Prémiový dluhopis RODINA 8 je zaměřen na známé společnosti, jejichž produkty spotřebovávají především rodiny. Jeho výnos je odvozen od vývoje úspěšných společností, které mají zajímavý potenciál růstu i díky zaměření své produkce.
 • Prémiový dluhopis RODINA 7 [nové okno]
  Prémiový dluhopis RODINA 7 je zaměřen na známé společnosti, jejichž produkty spotřebovávají především rodiny. Jeho výnos je odvozen od vývoje úspěšných společností, které mají zajímavý potenciál růstu i díky zaměření své produkce.
 • Prémiový dluhopis RODINA 6 [nové okno]
  Prémiový dluhopis RODINA 6 je zaměřen na známé společnosti, jejichž produkty spotřebovávají především rodiny. Jeho výnos je odvozen od vývoje úspěšných společností, které mají zajímavý potenciál růstu i díky zaměření své produkce.
 • Prémiový dluhopis RODINA 5 [nové okno]
  Prémiový dluhopis RODINA 5 je zaměřen na známé společnosti, jejichž produkty spotřebovávají především rodiny. Jeho výnos je odvozen od vývoje úspěšných společností, které mají zajímavý potenciál růstu i díky zaměření své produkce.
 • Prémiový dluhopis RODINA 4 [nové okno]
  Prémiový dluhopis RODINA 4 je zaměřen na známé společnosti, jejichž produkty spotřebovávají především rodiny. Jeho výnos je odvozen od vývoje úspěšných společností, které mají zajímavý potenciál růstu i díky zaměření své produkce.
 • Prémiový dluhopis RODINA 3 [nové okno]
  Prémiový dluhopis RODINA 3 je zaměřen na známé společnosti, jejichž produkty spotřebovávají především rodiny. Jeho výnos je odvozen od vývoje úspěšných společností, které mají zajímavý potenciál růstu i díky zaměření své produkce.
 • Prémiový dluhopis RODINA 2 [nové okno]
  Prémiový dluhopis RODINA 2 je zaměřen na známé společnosti, jejichž produkty spotřebovávají především rodiny. Jeho výnos je odvozen od vývoje úspěšných společností, které mají zajímavý potenciál růstu i díky zaměření své produkce.
 • Akciový prémiový dluhopis RODINA 1 [nové okno]
  Akciový prémiový dluhopis RODINA 1 je zaměřen na známé společnosti, jejichž produkty spotřebovávají především rodiny. Jeho výnos je odvozen od vývoje úspěšných společností, které mají zajímavý potenciál růstu i díky zaměření své produkce.
 • Akciový prémiový dluhopis XVII [nové okno]
  Akciový prémiový dluhopis XVII Vám přináší možnost podílet se na vývoji globálních akciových trhů bez rizika ztráty jmenovité hodnoty vaší investice. Podkladovým aktivem Akciového prémiového dluhopisu XVII je koš 21 akcií renomovaných společností z hlavních světových trhů
 • Akciový prémiový dluhopis XVI [nové okno]
  Akciový prémiový dluhopis XVI Vám přináší možnost podílet se na vývoji globálních akciových trhů bez rizika ztráty jmenovité hodnoty vaší investice. Podkladovým aktivem Akciového prémiového dluhopisu XVI je koš 21 akcií renomovaných společností z hlavních světových trhů
 • Akciový prémiový dluhopis XV [nové okno]
  Akciový prémiový dluhopis XV Vám přináší možnost podílet se na vývoji globálních akciových trhů bez rizika ztráty jmenovité hodnoty vaší investice. Podkladovým aktivem Akciového prémiového dluhopisu XV je koš 21 akcií renomovaných společností z hlavních světových trhů
 • Akciový prémiový dluhopis XIV [nové okno]
  Akciový prémiový dluhopis XIV Vám přináší možnost podílet se na vývoji globálních akciových trhů bez rizika ztráty jmenovité hodnoty vaší investice. Podkladovým aktivem Akciového prémiového dluhopisu XIV je koš 21 akcií renomovaných společností z hlavních světových trhů
 • Akciový prémiový dluhopis XIII [nové okno]
  Akciový prémiový dluhopis XIII Vám přináší možnost podílet se na vývoji globálních akciových trhů bez rizika ztráty jmenovité hodnoty vaší investice. Podkladovým aktivem Akciového prémiového dluhopisu XIII je koš 21 akcií renomovaných společností z hlavních světových trhů
 • Akciový prémiový dluhopis XII [nové okno]
  Akciový prémiový dluhopis XII Vám přináší možnost podílet se na vývoji globálních akciových trhů bez rizika ztráty jmenovité hodnoty vaší investice. Podkladovým aktivem Akciového prémiového dluhopisu XII je koš 21 akcií renomovaných společností z hlavních světových trhů
 • Akciový prémiový dluhopis XI [nové okno]
  Akciový prémiový dluhopis XI Vám přináší možnost podílet se na vývoji globálních akciových trhů bez rizika ztráty jmenovité hodnoty vaší investice. Podkladovým aktivem Akciového prémiového dluhopisu XI je koš 21 akcií renomovaných společností z hlavních světových trh
 • Akciový prémiový dluhopis X [nové okno]
  Akciový prémiový dluhopis X Vám přináší možnost podílet se na vývoji globálních akciových trhů bez rizika ztráty jmenovité hodnoty vaší investice. Podkladovým aktivem Akciového prémiového dluhopisu X je koš 21 akcií renomovaných společností z hlavních světových trhů
 • Akciový prémiový dluhopis IX [nové okno]
  Akciový prémiový dluhopis IX Vám přináší možnost podílet se na vývoji globálních akciových trhů bez rizika ztráty jmenovité hodnoty vaší investice. Podkladovým aktivem Akciového prémiového dluhopisu IX je koš 21 akcií renomovaných společností z hlavních světových trhů
 • Akciový prémiový dluhopis VIII [nové okno]
  Akciový prémiový dluhopis VIII Vám přináší možnost podílet se na vývoji globálních akciových trhů bez rizika ztráty jmenovité hodnoty vaší investice. Podkladovým aktivem Akciového prémiového dluhopisu VIII je koš 21 akcií renomovaných společností z hlavních světových trhů
 • Akciový prémiový dluhopis VII [nové okno]
  Akciový prémiový dluhopis VII Vám přináší možnost podílet se na vývoji globálních akciových trhů bez rizika ztráty jmenovité hodnoty vaší investice. Podkladovým aktivem Akciového prémiového dluhopisu VII je koš 21 akcií renomovaných společností z hlavních světových trhů

Seniorní dluhopisy [nové okno]

Seniorní dluhopisy jsou sběrné dluhopisy se jmenovitou hodnotou 10 000 Kč a stanoveným úrokovým výnosem (kuponem). Jsou určeny klientům, kteří chtějí získávat po předem známou dobu stanovený úrokový výnos.
 • EGB Zerobond / 2017 [nové okno]
  Diskontovaný dluhopis EGB Zerobond / 2017 je určen především těm, kteří hledají bezpečný způsob zhodnocení prostředků se zajímavým výnosem ve střednědobém horizontu čtyř let.
 • EGB Zerobond / 2018 [nové okno]
  Diskontovaný dluhopis EGB Zerobond / 2018 je určen především těm, kteří hledají bezpečný způsob zhodnocení prostředků se zajímavým výnosem v dlouhodobějším horizontu pěti let.
 • Dluhopis EGB 0,25%/2017 [nové okno]
  Čtyřletý Dluhopis EGB 0,25%/2015 je určen především těm, kteří hledají bezpečný způsob zhodnocení prostředků se zajímavým výnosem ve střednědobém horizontu.

Hypoteční zástavní listy [nové okno]

Hypoteční zástavní listy (HZL) jsou sběrné dluhopisy se jmenovitou hodnotou 1 Kč nebo 10 000 Kč a stanoveným úrokovým výnosem (kuponem), který může být pevný nebo variabilní (zpravidla závislý na šestiměsíční mezibankovní sazbě PRIBOR).

Podnikové dluhopisy [nové okno]

Státní dluhopisy [nové okno]

 • Dluhopis České republiky 2007 – 2017 / 4,00 % [nové okno]
  Do těchto dluhopisů se promítá kvalita české ekonomiky vyjádřená tzv. „ratingem“. Česká republika se svým „ratingem AA–“ patří do vybrané společnosti např. technologických velmocí Japonska či Tchaj-wanu, nebo Číny, jedné z největších ekonomik světa 
 • Dluhopis České republiky 2013– 2019 / 1,50 % [nové okno]
  Do těchto dluhopisů se promítá kvalita české ekonomiky vyjádřená tzv. „ratingem“. Česká republika se svým „ratingem AA–“ patří do vybrané společnosti např. technologických velmocí Japonska či Tchaj-wanu, nebo Číny, jedné z největších ekonomik světa

Spořicí státní dluhopisy [nové okno]

Spořicí státní dluhopisy jsou cenné papíry, které vydává Česká republika, a jsou evidovány v elektronické podobě v samostatné evidenci Ministerstva financí.

Dokumenty k dluhopisům

Hlavní dokumenty k dluhopisům, ke kterým především patří prospekty dluhopisů, základní prospekty nabídkových programů, dodatky prospektů, dodatky základních prospektů, doplňky emisních podmínek, resp. emisní dodatky a další dokumenty ke stažení [nové okno].


Držení a prodej zahraničních dluhopisů

Příjmy z držby a prodeje zahraničních dluhopisů (ISIN nezačíná CZ....) se nezdaňují konečnou srážkovou daní, ale stávají se předmětem individuálního zdanění, a pokud nejsou od daně osvobozeny (osvobození přichází v úvahu pouze u příjmu z prodeje dluhopisu), je daňový poplatník povinen uvést tyto příjmy v odpovídající části daňového přiznání. Více [nové okno]


Produkty pro klienty Erste Private Banking

Obchodování s dluhopisy

Česká spořitelna zprostředkovává pro klienty Erste Private Banking [nové okno] nákupy a prodeje na mimoburzovním trhu (přímé obchody mezi obchodníky s cennými papíry). Mimoburzovní obchody podléhají regulaci a prováděné operace jsou podrobeny kontrole dohledového orgánu. Vypořádání je prováděno prostřednictvím CDCP nebo clearingovu společností. 

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 22.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,070 - -0,11%
USD 21,874 + 0,57%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster