800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

2. Základní pravidla

Čestnost a profesionalita:  Zaručujeme Vám, že se ve všech situacích k Vám budeme chovat čestně a s odbornou péčí a budeme dodržovat všechny standardy uvedené v tomto dokumentu.

Srozumitelná komunikace:  Zaručujeme Vám, že veškeré informace o našich službách, včetně jejich propagace, budou srozumitelné a jednoznačné .  O našich službách se Vám vždy dostane všech potřebných informací. Zaměstnanci pobočkách Vám pomohou zorientovat se ve všech finančních pojmech, propočtech a ukazatelích, s nimiž se v souvislosti se službami naší banky setkáte.

Informace předem:  Jestliže si vyberete náš produkt nebo službu, dáme Vám jednoznačné a srozumitelné informace o jejich hlavních vlastnostech, o tom, jak a za jakých podmínek fungují, jaké poplatky a případně úrokové sazby se k nim vztahují, a to před podpisem jakékoli smlouvy.

Vaše zájmy na prvním místě:  Poradíme Vám, zda Vámi vybraný běžný bankovní účet nebo služba odpovídají nejlépe Vašim zájmům a možnostem. V případě, že by Vám mohlo vyhovovat více typů bankovních služeb, provedeme pro Vás porovnání jejich vlastnosti a doporučíme Vám tu službu, která je nejvýhodnější pro Vás, nikoli pro banku. Pořízení služeb, o které máte zájem, nebudeme nikdy podmiňovat nákupem dalších služeb nebo produktů, které s původní službou přímo nesouvisejí.

Požadavky na identifikaci:  Sdělíme Vám, jaké údaje a doklady od Vás budeme potřebovat, abychom v souladu se zákonnou povinností ověřili Vaši totožnost.

Nejlepší přístup k službám:  V případě, že poskytované produkty nebo služby můžete ovládat nejen při osobním kontaktu s bankou, ale např. i prostřednictvím telefonu či internetu, upozorníme Vás na to a poradíme Vám, kde se o jejich využívání můžete dozvědět více. Poradíme Vám, jak přistupovat k našim produktům a službám způsobem pro Vás cenově nejvýhodnějším.

Sdílení účtů:  Užíváte-li bankovní produkt nebo službu spolu s dalším klientem (kupř. manželé), poskytneme Vám dodatečnou informaci o Vašich právech a povinnostech v takovém případě.

Informování o změnách:  Pomůžeme Vám orientovat se v našich službách tak, že Vám umožníme získávat výpisy o stavu Vašich účtů u nás a budeme Vás včas informovat o změnách úrokových sazeb, poplatků anebo jiných důležitých podmínek.

Pozitivní řešení problémů:  Vyskytne-li se jakýkoli problém, budeme jej vždy řešit rychle a s pozitivním přístupem k Vám.

Ochrana osobních údajů:  Všechny Vaše osobní informace, které jste nám poskytli, považujeme za důvěrné a jako s takovými s nimi budeme zacházet. Naše obchodní systémy spravujeme a rozvíjíme tak, aby byly bezpečné a spolehlivé.

V další části kodexu jsou výše uvedené zásady rozvinuty podrobněji.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 2.9.2015
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,030 = 0,00%
USD 24,035 - -0,13%

Přihlášení

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster