800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Firemní dobrovolnictví

Firemní dobrovolnictví

Grantový program Nadace České spořitelny

Grantový program umožňuje od roku 2009 všem zaměstnancům Finanční skupiny ČS získat pro neziskovou organizaci, se kterou spolupracují ve svém volném čase, grant. V loňském roce banka podpořila dvanáct takovýchto projektů. 

Grantový program Nadace České spořitelny [nové okno] je další možností zapojení zaměstnanců ČS do CSR aktivit. Cílem Grantového programu je podpora neziskových organizací v rámci strategických oblastí Nadace ČS - Aktivní život seniorů, Péče o lidi s mentálním postižením a Prevence a léčba drogových závislostí.

Den pro charitu s Českou spořitelnou

Finanční skupina Česká spořitelna se od roku 2007 zařadila mezi významné mezinárodní firmy, které svým zaměstnancům umožňují v pracovní době a za nekrácený plat pracovat pro charitu.

Firemní dobrovolnictví je způsob, jak dokázat, že se chceme o část svých zisků rozdělit, a pomoci tak potřebným. Vedle finančních a věcných darů chceme neziskovým organizacím věnovat také práci a čas našich zaměstnanců. Jde o společnou pomoc firmy a jejích zaměstnanců. Přínosem je aktivní pomoc potřebným oblastem a zároveň zvýšení motivace a loajality zaměstnanců. Každý zaměstnanec může během roku věnovat dva pracovní dny na charitativní a obecně prospěšné aktivity. Stalo se již zvykem, že manažer či asistentka jdou pomoci vymalovat do domova seniorů, umýt okna do kojeneckého ústavu, uklízet les nebo třeba podpořit svou pomocí kočičí útulek.

O významu Dnů pro charitu svědčí aktivní účast 2 067 dobrovolníků v roce 2015. Byli jsme pomáhat ve 147 neziskových organizacích po celé České republice.

Manažeři pro dobrou věc

Manažeři České spořitelny v roli dobrovolníků tráví jeden pracovní týden v roce v neziskových organizacích, kterým předávají své odborné znalosti a zkušenosti a zároveň pracují, kde je zrovna potřeba. Např. finanční ředitel pomáhá první část dne s nastavením finančního plánu Domova pro seniory, druhou pak doprovází seniory na kulturní akce nebo pracuje na zahradě Domova. 


Firemní dobrovolnictví


Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 19.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,110 + 0,08%
USD 21,829 + 0,15%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster