800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

12.09.2017

Na začátek října jsme si pro vás připravili zbrusu nové webové stránky České spořitelny

Příjemnou novinku představuje vylepšené prostředí nového webu, který se přizpůsobí každému zařízení. Díky tomu si našimi stránkami můžete bezproblémově listovat v počítači, na tabletu či v mobilu.

Změnili jsme také vizuální styl, který vychází z jednotného konceptu skupiny Erste a upravili podobu většiny aplikací, např. vyhledávače poboček. Ten nově umí filtrovat pobočky pro handicapované nebo najít nejbližší pobočku a bankomat podle aktuální polohy, a to včetně informace o otevírací době.

Vylepšili jsme také proces online objednávání na schůzku s poradcem, který je rychlejší a intuitivnější. Aplikace si také pamatuje, kterou pobočku jste naposledy hledali a nabízí vám ji přímo na úvodní stránce webu.

Česká spořitelna věnovala desítky hodin testování, tak aby zjistila, co návštěvníci od bankovního webu od stránky opravdu očekávají. Díky tomu jsme mohli vytvořit přehlednější strukturu stránek i srozumitelnější obsah. Vše vychází z potřeb skutečných uživatelů.

Nový web České spořitelny

Při vylepšování stránek jsme se také zaměřili na jejich obsah a přidali důležité informace o ochraně vašich dat a jejich zabezpečení. Neodmyslitelnou součástí nových webových stránek bude „chat“ okénko. Neváhejte jej využít a ptejte se nás na cokoliv, co vás o České spořitelně, jejích produktech a službách zajímá.

Těšíme se na Vaši návštěvu na nových webových stránkách České spořitelny, a protože se chceme stále zlepšovat, velice oceníme jakoukoliv zpětnou vazbu.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 25.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,040 - -0,12%
USD 21,741 - -0,61%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster