Již žádné zbytečné papíry!

Nyní Vám nabízíme možnost sjednání elektronických  výpisů  ze sporožirových účtů v PDF formátu (nabídka neplatí pro účty Sporojunior a Xtra konto) prostřednictvím služby  SERVIS 24 Internetbanking . Stávající výpisy papírové si můžete ponechat nebo je zrušit. Vaše nové elektronické výpisy budete mít připravené k vyzvednutí a uložení ve Vašem počítači prostřednictvím služby SERVIS 24 Internetbanking po dobu 3 měsíců od jejich vytvoření. Výpisy jsou vytvářené pravidelně ve frekvenci, kterou si zvolíte:

V případě potřeby si elektronický výpis můžete vytisknout. Získáte tak stejný výpis jako papírový a navíc za něj nezaplatíte poplatek za jeho předání. Ušetříte tak až 45 Kč.

Elektronické výpisy jsou pro větší bezpečnost podepsány elektronickým podpisem České spořitelny a.s., díky kterému si můžete ověřit, že výpis skutečně vytvořila Vaše banka a že při přenosu nedošlo k jeho poškození nebo změně.

Pokud ještě nemáte sjednánu službu  SERVIS 24 , navštivte, prosím, nejbližší  pobočku České spořitelny , kde Vám naši pracovníci ochotně pomohou.