O službě Premier

Exkluzivní platební karty

Očekáváte od platební karty nejen prestiž a luxusní design, ale také přístup k exkluzivním službám po celém světě?

MasterCard World Elite

Platební karty Erste Premier Visa Infinite a Mastercard World Elite patří k nejvyšším úrovním karet společností Visa a Mastercard. Po celém světě plní svým držitelům ta nejnáročnější přání.

Kromě svých karet můžete mít také dodatkové karty pro všechny členy své rodiny včetně dětí, a tak dopřejete i jim příjemný nadstandard.

Platební kartu Visa Infinite nabízíme jako kreditní. S MC World Elite v debetní variantě ideálně doplňuje portfolio karet ve Vaší peněžence. Kombinace obou těchto karet Vám přináší služby, které se hodí k Vašemu životnímu stylu.

Pokud byste si přáli mít pouze debetní karty, není to pro nás problém. Kartu Visa Infinite Vám vydáme i jako debetní kartu. Dále s kartou Visa Infinite můžete například využívat globální rezervační systém MyVisaLuxuryHotels, v jehož rámci získáte v 50 tisících světových hotelech až 75% cenové zvýhodnění oproti běžné ceně.

www.myvisaluxuryhotels.com [nové okno]

S kartou Mastercard Elite zase okusíte komplex výjimečných bezplatných služeb a privilegií po celém světě, které Vám přináší Mastercard® ELITE program.

www.eliteprogram.cz [nové okno]