800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Podpora sociálních podniků

Podporu sociálního podnikání v ČR chápeme jako důležitou oblast naší společensky odpovědné strategie v obchodním řešení.

Naší vizí je usnadnit sociálním podnikům cestu od nápadu až po úspěšně zaběhnutý podnik. Proto jim kromě možnosti úvěrů nabízíme i pravidelné vzdělávací semináře v rámci Akademie sociálního podnikání České spořitelny a proto podporujeme i studentskou soutěž Social Impact Award. Naše mateřská společnost skupina Erste tuto oblast také intenzivně podporuje už od roku 2008 prostřednictvím své iniciativy good.bee [nové okno].

Sociálním podnikáním rozumíme podnikatelské aktivity prospívající společnosti a životnímu prostředí. Hraje důležitou roli v místním rozvoji a často vytváří pracovní příležitosti pro osoby se zdravotním, sociálním nebo kulturním znevýhodněním. Zisk je z větší části použit pro další rozvoj sociálního podniku. Pro sociální podnik je stejně důležité dosahování zisku i zvýšení veřejného prospěchu, vzniká a rozvíjí se na konceptu tzv. trojího prospěchu - ekonomického, sociálního a environmentálního.

Právnická osoba, její součást nebo fyzická osoba, které splňují principy sociálního podniku, mohou u České spořitelny požádat o tzv. sociální úvěr. Ke každému žadateli přistupujeme individuálně, proto vám doporučujeme obrátit se na naše specializované poradce.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 30.3.2015
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,500 = 0,00%
USD 25,265 + 0,39%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster