800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Visa Gold

Zlatá bezkontaktní embosovaná debetní karta k účtu pro náročné.

Váš čas je příliš vzácný na hledání peněz po kapsách. Prestižní karta Visa Gold vám poskytuje pohodlí rychlých plateb kdekoliv a kdykoliv si vzpomenete.

Visa Gold nabízí nejen neomezený přístup k penězům 24 hodin denně. Stane se vaším reprezentativním společníkem, když chcete cestovat, nakupovat či jakkoli si užívat život.

Prestižní design, který zaujme

 • Pohodlně zaplatíte v obchodech  po celém světě
  Visa Gold je široce přijímána v ČR i v zahraničí, snadno tak zaplatíte všechny nákupy, za kulturu, zábavu nebo třeba v hotelu a restauraci.
 • Vaše nákupy budou ještě rychlejší
  Jako jedna z prvních bank v ČR vám umožňujeme bezkontaktní platby u vybraných obchodníků. Díky nim urychlíte vaše placení, nezdržíte se u pokladny a ušetříte ještě více svého času.
 • Přes internet zaplatíte odkudkoliv
  S platební kartou Visa Gold snadno a rychle zaplatíte online z domova, z kanceláře, na pracovní cestě i na dovolené.  Díky službě 3D Secure [nové okno] se jedná o nejbezpečnější způsob platby. Na počítači s internetem uhradíte objednávky z většiny e-shopů. Při nedoručení nebo poškození zboží o své peníze nepřijdete. Banka se za vás postaví [nové okno].
 • Naše bankomaty nemusíte dlouho hledat
  Česká spořitelna má přes 1 300 bankomatů, hotovost si proto můžete výhodně vybrat téměř na každém kroku. Na našich bankomatech je možné si změnit PIN, dobít kredit mobilního telefonu, zjistit zůstatek na účtu a využít další užitečné služby.
 • Výběry bankomatů jsou výhodné i v cizině
  Vybírat peníze levněji můžete z bankomatů Erste Group na Slovensku, v Chorvatsku, Rakousku, Maďarsku, Srbsku a Rumunsku, a dále v Moldavsku, Černé hoře, Makedonii a Bosně a Hercegovině.

Visa Gold
 

TIPY pro vás:

PIN ke kartě přes SMS

Máme pro vás novinku, při zažádání o novou platební kartu si můžete nechat zaslat PIN ke kartě přes SMS.

Platba kartou je bezpečná

Na kartě si můžete nastavit různé limity pro platby v obchodech, na internetu nebo pro výběry v bankomatu a kdykoli je můžete změnit. Na rozdíl od hotovosti si na kartu můžete uzavřít pojištění, které vás ochrání v případě krádeže. 

TIP pro vás:

Nečekejte, až na vás na pobočce přijde řada. Na vybrané pobočky [nové okno] je možné se objednat přes internet na konkrétní hodinu.

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster