800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Visa Classic

Bezkontaktní embosovaná debetní karta k účtu.

Představujeme vám pohodlný a rychlý způsob, jak můžete platit po celém světě v obchodech nebo přes internet za zboží a služby.

Nemusíte u sebe nosit hotovost a bát se, že vám dojde nebo ji ztratíte.

Neomezený přístup k penězům 24 hodin denně

S výhodami, které vaše peněženka nezná.

 • Snadno zaplatíte v obchodech v ČR i zahraničí
  Většina obchodů dnes přijímá platební karty. Jednoduše tak zaplatíte za nákup potravin, oblečení, lístky na oblíbené představení
  nebo třeba v restauraci - bez bankovek a mincí.
 • Vaše nákupy budou ještě rychlejší
  Jako jedna z prvních bank v ČR vám umožňujeme bezkontaktní platby u vybraných obchodníků. Díky nim urychlíte vaše placení, nezdržíte se u pokladny a ušetříte ještě více svého času.
 • Platby přes internet provedete pohodlně z domova
  S platební kartou Visa Classic také snadno nakoupíte online. Díky službě 3D Secure [nové okno] se jedná o nejbezpečnější způsob platby. Na počítači s internetem uhradíte objednávky z většiny e-shopů. Při nedoručení nebo poškození zboží o své peníze nepřijdete. Banka se za vás postaví [nové okno].
 • Máme nejvyšší počet bankomatů v ČR
  Česká spořitelna má přes 1 300 bankomatů, hotovost si proto můžete pohodlně vybrat prakticky na každém kroku. Na našich bankomatech je možné si změnit PIN, dobít kredit mobilního telefonu, zjistit zůstatek na účtu a využít další služby.
 • Hotovost si vyberete také v obchodech
  Ušetřete svůj čas a vyberte si peníze při placení vašeho nákupu kartou v obchodech. Nabízíme vám službu Cash Back zdarma. Je to bezpečné, snadné a pohodlné. Místa, na nichž prodejce nabízí službu Cash Back, jsou označena samolepkami [nové okno] .
 • Výběry z bankomatů jsou levné i v cizině
  Vybírat peníze levně můžete z bankomatů Erste Group na Slovensku, v Chorvatsku, Rakousku, Maďarsku, Srbsku a Rumunsku, a dále v Moldavsku, Černé Hoře, Makedonii a Bosně a Hercegovině.


 

TIPY pro vás:

PIN ke kartě přes SMS

Máme pro vás novinku, při zažádání o novou platební kartu si můžete nechat zaslat PIN ke kartě přes SMS.


Platba kartou je bezpečná

Na kartě si můžete nastavit různé limity pro platby v obchodech, na internetu nebo pro výběry v bankomatu a kdykoli je můžete změnit. Na rozdíl od hotovosti si na kartu můžete uzavřít pojištění, které vás ochrání v případě krádeže.

Pořiďte si platební kartu Visa Classic

Zavolejte zdarma na 800 207 207, navštivte naši pobočku nebo pošlete žádost [nové okno] a my se vám ozveme.

Kartu vydáváme k Osobnímu účtu ČS II [nové okno] a Osobnímu kontu ČS. Kartu je možné vydat okamžitě při založení účtu nebo kdykoli později - pošleme vám ji domů poštou, nebo také do zahraničí. Kromě základního designu karty si můžete na kartu zvolit obrázek z připravené galerie [nové okno].

TIP pro vás:

Nečekejte, až na vás na pobočce přijde řada. Na vybrané pobočky [nové okno] je možné se objednat přes internet na konkrétní hodinu.


© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster