800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Pojištění domácnosti

Chraňte svůj domov a věci, ke kterým máte osobní vztah.

Když doma začne hořet, soused nevypne vodu, vykrade vás zloděj nebo se rozbije cenná věc, peníze z pojištění jsou pro každého více než vítanou útěchou a pomocí.

Všichni máme rádi svůj domov. Myšlenka, že se nám poničí, je černou můrou. Problémy přicházejí, když je nečekáme. Díky pojištění ale můžete případné nesnáze snadno vyřešit.

Pojištění vám zaplatí drahé opravy

Pomůžeme vám v případě povodní a jiných živelních událostí. Nahradíme škodu způsobenou krádeží, loupeží nebo vandalismem. Peníze dostanete, když se náhodou rozbijí skla oken, vylije akvárium nebo dojde k úniku vody z vodovodních zařízení.

Výhody, které se vám budou hodit

  • pojištění vyřídíte jednoduše a bez papírování
  • využijete nadstandardně široký rozsah pojištění
  • můžete získat slevy na pojistném až 30 %
    • automatická 20% obchodní sleva plus 5% sleva za sjednání platby pojistného jedenkrát ročně nebo
    • obchodní sleva 25% v případě, že již máte nebo si sjednáte pojištění nemovitosti plus 5% sleva za sjednání platby pojistného jedenkrát ročně
  • peníze za škodu dostanete podle aktuálně platných cen
  • samostatně můžete připojistit stavební součásti bytu
  • potěší vás velkorysá výše limitů pojistného plnění

Pojistíme nejen vaši domácnost

Získáte pojištění proti nepříjemným událostem v bytě, nebytovém prostoru (např. půdní či sklepní kóji, garáži) a ve společných nebytových prostorech (živelné škody a odcizení kočárku či invalidního vozíku).

Pojištění se vztahuje i na pojistné události mimo váš domov (na území celé ČR), třeba na ztrátu věcí při loupežném přepadení. Pojistnou ochranu také využijete, když vám někdo ukradne uzamčené kolo před obchodem, vyloupí uzamčený hotelový pokoj či rekreační objekt, zcizí věci ze stanu na dovolené nebo ukradne uzamčené věci odložené v zaměstnání při plnění pracovních úkolů.

Přečtěte si také Všeobecné pojistné podmínky pro pojištění domácnosti [nové okno]

TIPY pro vás:

V rámci pojištění domácnosti Vám doporučujeme sjednat i Pojištění odpovědnosti v běžném občanském životě. Pojištění se vztahuje na škody způsobené osobami žijícími ve společné domácnosti včetně psa a dalších domácích zvířat. Pojištění velmi oceníte v situacích, kdy musíte někomu jinému nahradit škody na zdraví, věcech nebo majetku.

 

Rychleji a pohodlněji oproti běžné poště vám doručíme podklady k pojistnému díky e-faktuře internetového bankovnictví SERVIS 24. Více na www.csas.cz/e-faktura

 

Jak se co nejrychleji zbavit starostí a vyřídit si Pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti si můžete sjednat prostřednictvím Vašeho osobního bankéře nebo může být součástí úvěru na nemovitý majetek.

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster