800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Melinda

S Melindou podporujeme projekty neziskových organizací, které dobře známe. Mnohé patří k našim dlouholetým spolupracovníkům a partnerům. První projekty, na které můžete přispět, vám stručně představujeme zde, více se o nich dozvíte s Melindou.

Prázdniny pro sociálně znevýhodněné děti

Udělejme hezké prázdniny dětem ze sociálně znevýhodněného prostředí. Farní charita Lovosice Charity ČR [nové okno] je na letním táboře “Sami sobě” bude učit samostatnosti a zodpovědnosti.

Bez práce nejsou koláče

Podpořme prostřednictvím Armády spásy [nové okno] lidi, kteří se dostali do těžké životní situace a ztratili svůj domov. Pomozme jim zpátky do pracovního procesu.

Lepší budoucnost pro děti z dětských domovů

Pomozme Nadáním a dovednostem [nové okno] připravit dospívající děti z dětských domovů na výběr jejich budoucího povolání a první kontakt se světem práce.

Tam, kde je jim blaze

Vybudujme klientům komunitního centra Vítej… [nové okno]s autismem bezpečné pískoviště. Díky němu budou moci trávit čas na čerstvém vzduchu bez závislosti na druhých.

Druhý invalidní vozík pro seniory

Pomozme klientům Palaty – Domova pro zrakově postižené [nové okno] k pohybu. Pouze invalidní vozík jim totiž umožní, aby se mohli bez větších problémů pohybovat a účastnit se různých společenských akcí.

Asistent do výuky pro Dušana

Pomozme třináctiletému Dušanovi prostřednictvím organizace ANO, ANO [nové okno] pokračovat ve studiu a dokončit školu díky pomoci pedagogické asistentky.

Hrací prvky pro asistenční pejsky

Pomocné tlapky [nové okno] vychovávají asistenční psy, které zdarma předávají lidem se zdravotním postižením. Na výcvik psů bohužel stát nepřispívá ani organizaci, ani klientovi. Ve výběhu, který díky vám již vzniká, si budou pejsci moci po náročném výcviku odpočívat a hrát.

Podpora zaměstnávání lidí s handicapem

Přispějme na nákup výrobního materiálu pro sociálně terapeutickou Dílnu Gawain [nové okno], kde mohou pracovat lidé s mentálním, tělesným či kombinovaným postižením.

Aby je ani déšť nemohl zastavit

Přispějme chráněnému bydlení organizaci Portus Praha [nové okno], ve kterém našli svůj domov mentálně postižení lidé, na velký zahradní stan. Díky němu budou moci na zahradě pořádat společenské akce i při nepřízni počasí.

Minipark pro terapeutické kozy

Víte, že kozy dokáží fungovat jako terapeuti a zlepšovat psychickou pohodu lidí? Přispějme Přírodě kolem nás [nové okno] na rozšíření ohrady.

Sport dětem

Nízkoprahový klub Rubikon [nové okno] je tady pro děti a mladé lidi, kteří nevědí, kam jít a co s volným časem. Často mají problémy, s nimiž si sami nedokáží poradit. Klub jim pomáhá při jejich řešení a mladé učí dobře se poprat s životními nástrahami. Pomoct můžeme i my - přispějme jim na sportovní vybavení.

Asistence vozíčkářům v lanovém parku

V lanovém centru se lidé na vozíku učí zvládat překonávat překážky a nacházet novou chuť do života. Přispějme vozíčkářům Sportovního klubu Praha [nové okno] na asistenci, bez níž by se v lanovém parku neobešli.

Bezpečný noční život

Současná taneční scéna je často spojená s užíváním drog. Podpořme společně organizaci Podané ruce [nové okno], která se věnuje prevenci nadměrné konzumace alkoholu a užívání návykových látek přímo v tanečních klubech.

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster