800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

SERVIS 24 GSM banking - zabezpečení

Oprávnění k užívání služby

Přístup do bankovní aplikace na SIM kartě je zabezpečen osobním identifikačním číslem (tzv. BPIN či MPIN). Po správném zadání PIN a jeho ověření jste oprávněni užívat všechny pasivní funkčnosti, a navíc, až do Vámi určeného limitu, zadávat i aktivní transakce.

Zabezpečení transakcí a komunikace s bankou

Veškerá komunikace mezi bankovní aplikací na SIM kartě a bankou je nadstandardně zabezpečena prostřednictvím šifrovaných SMS zpráv (šifra 3DES). Zašifrované SMS zprávy může rozšifrovat pouze bankovní aplikace na Vaší SIM kartě a banka. Mobilní operátor tuto možnost nemá.

Pro veškeré transakce zadané prostřednictvím služby SERVIS 24 lze nastavit tzv. limit účtu, který nelze prostřednictvím služby SERVIS 24 překročit.

V aplikaci Internetbanking je možné nastavit zasílání potvrzení o bankou přijatých transakcích prostřednictvím SMS zpráv. Rovněž lze nastavit zasílání SMS zpráv o změně zůstatku či překročení/poklesu zůstatku oproti nastaveným limitům.

Zabezpečení dat v bance

Banka je chráněna proti napadnutí svých systémů účinnou kombinací hardwarových a softwarových obranných prvků jako jsou firewally, detektory průniku nebo oddělením jednotlivých informačních systémů od přístupu z Internetu. Účinnost těchto ochran je pravidelně kontrolována vzhledem k bezpečnostním politikám banky.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 26.7.2016
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,020 - -0,04%
USD 24,616 + 0,32%

Přihlášení

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster