800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Kolo pro život

Letos se jede už 18. ročník oblíbeného seriálu amatérských závodů na horských kolech Kolo pro život. Během doby se z něj stal největší seriál horských kol na světě, kterého se ročně účastní více než 25 000 aktivních cyklistů všech věkových i sociálních skupin. Česká spořitelna podporuje Kolo pro život od jeho založení v roce 2000 a dodnes vystupuje jako generální partner.


Mezi dubnem a říjnem proběhne série 15 závodů a exhibice Velká cena České spořitelny - Pražské schody. Seriál Kolo pro život je určený pro každého, kdo má rád horské kolo. Nezáleží na tom, jestli je vám 3 nebo 70, jestli jste začátečník nebo profík, jestli jezdíte na kole pravidelně nebo jen svátečně. Jediné, na čem záleží je, že si chcete zasportovat, užít si krásný den spolu s přáteli, rodinou, případně porovnat síly s ostatním závodníky. Máme trasy pro všechny výkonnostní kategorie a dokonce speciální seriál pro děti se závody od těch nejmenších na odrážedlech:


  • Pro zkušené závodníky jsou určeny závodní trasy C - cca 35 km, B - tradiční padesátka, A - cca 155 km (Bikemaraton Drásal).

  • Pro všechny méně zkušené a začínající bikery je určena fitness jízda – trasa D, která představuje tratě dlouhé cca 20 km.

  • Nejmladší bikeři si mohou opět zazávodit ve vlastním seriálu Junior Trophy (odrážedla, děti do 5 let, dále kluci a holky 6-7 let, 8-9 let, 10-11 a 12-13 let). Mládež ve věku od 14 do 16 let soutěží v kategorii Kadeti na trase C.

Zaměstnanci Finanční skupiny České spořitelny (FSČS) mají i letos startovné na vybrané závody zdarma. Klienti České spořitelny mohou opět využít slevu na startovné ve výši 30 %. Slevu získá na každém závodě prvních 150 klientů, kteří k úhradě startovného využijí Platbu 24.

Na každém závodě je připraven program nejen pro závodníky, ale i pro celou rodinu.

Spořitelna letos opět vylepšila relaxační „Modrou zónu České spořitelny“. Ta je určena pro všechny účastníky závodu i jejich doprovod a nabízí až 300 míst k sezení ve vnitřních a venkovních prostorách, jídelnu, kavárnu a relax zónu. Bonusem pro klienty České spořitelny je káva zdarma.

V dětské Modré zóně České spořitelny se rodiče s dětmi mohou znovu utkat v nových dovednostních soutěžích a získat zajímavé ceny.

Děti, které navštíví dětský klub Junior Trophy, se mohou zapojit do oblíbené soutěže v kreslení, nad kterou má Česká spořitelna již léta patronát. Děti si opět budou navrhovat vlastní dres! Nejhezčí návrhy ze závodů budou průběžně hodnoceny na webových stránkách Kolo pro život a na Finálovém večeru na konci sezóny budou nejlepším návrhářům předány dresy s vlastnoručně navrženými motivy.

Mechanické depo České spořitelny je již tradiční součástí startu každého závodu Kolo pro život. Nezaměnitelný stánek v barvách České spořitelny, je určen všem, kteří hledají poslední záchranu svého stroje před startem. Více na www.kolopro.cz

Závody seriálu Kolo pro život 2017

datum

závod

místo

22. 4.

Trans Brdy České spořitelny

Dobřichovice

29. 4.

Hustopeče Agrotec Tour Škoda Auto

Hustopeče

13. 5.

Mladá Boleslav Tour Škoda Auto

Mladá Boleslav

17. 5.

Pražské schody

Hradčanské náměstí

20. 5.

Jestřebí hory České spořitelny

Úpice - Havlovice

3. 6.

Orlík Tour Kooperativy

Vystrkov

17. 6.

Vrchlabí - Špindl Tour Škoda Auto

Vrchlabí

1. 7.

Bikemaraton Drásal České spořitelny

Holešov

22. 7.

Praha - Karlštejn Tour České spořitelny

Praha

29. 7.

Šumavský MTB maraton České spořitelny

Zadov

12. 8.

Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny

Karlovy Vary

19. 8.

Manitou Železné hory České spořitelny

Chrudim

2. 9.

Plzeňská MTB 50 Kooperativy

Plzeň

9. 9.

Znojmo Burčák Tour Kooperativy

Znojmo

23. 9.

Oderská Mlýnice České spořitelny

Klokočůvek u Oder

30.9.-1.10.

Vysočina Arena Tour České spořitelny

Nové Město na Moravě


Přesné termíny závodů a informace o závodech a přihlášení najdete na webu Kolo pro život [nové okno].

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 22.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,070 - -0,11%
USD 21,874 + 0,57%

Přihlášení

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster