800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Kolo pro život

Letos se jede už 17. ročník oblíbeného seriálu amatérských závodů na horských kolech Kolo pro život. Během doby se z něj stal největší seriál horských kol na světě, kterého se ročně účastní více než 20 000 aktivních cyklistů všech věkových i sociálních skupin. Česká spořitelna podporuje Kolo pro život od jeho založení v roce 2000 a dodnes vystupuje jako generální partner.

Mezi dubnem a říjnem proběhne série 16 závodů a exhibice Velká cena České spořitelny - Pražské schody. Seriál Kolo pro život je určený pro každého, kdo má rád horské kolo. Nezáleží na tom, jestli je vám 3 nebo 70, jestli jste začátečník nebo profík, jestli jezdíte na kole pravidelně nebo jen svátečně. Jediné, na čem záleží je, že si chcete zasportovat, užít si krásný den spolu s přáteli, rodinou, případně porovnat síly s ostatním závodníky. Máme trasy pro všechny výkonnostní kategorie a dokonce speciální seriál pro děti se závody od těch nejmenších na odrážedlech:

  • Pro zkušené závodníky jsou určeny závodní trasy C - cca 35 km, B - tradiční padesátka, A - cca 155 km (Bikemaraton Drásal).

  • Pro všechny méně zkušené a začínající bikery se vrací Fitness jízda – trasa D, která představuje tratě dlouhé cca 20 km.

  • Nejmladší bikeři si mohou opět zazávodit ve vlastním seriálu Junior Trophy (odrážedla, děti do 5 let, dále kluci a holky 6-7 let, 8-9 let, 10-11 a 12-13 let). Mládež ve věku od 14 do 16 let soutěží v kategorii Kadeti na trase C.

Klienti České spořitelny mohou opět využít slevu na startovné ve výši 30 %. Slevu získá na každém závodě prvních 150 klientů, kteří k úhradě startovného využijí Platbu 24.

Na každém závodě je připraven program nejen pro závodníky, ale i pro celou rodinu.

Spořitelna letos vylepšila relaxační „Modrou zónu České spořitelny“. Ta je určena pro všechny účastníky závodu i jejich doprovod a nabízí až 300 míst k sezení ve vnitřních a venkovních prostorách, jídelnu, kavárnu a relax zónu. Bonusem pro klienty České spořitelny je káva zdarma.

V dětské Modré zóně České spořitelny se rodiče s dětmi mohou znovu utkat v nových dovednostních soutěžích a získat zajímavé ceny.

Přesné termíny závodů a informace o závodech a přihlášení najdete na webu Kolo pro život.

Děti, které navštíví dětský klub Junior Trophy, se mohou zapojit do oblíbené soutěže v kreslení, nad kterou má Česká spořitelna již léta patronát. Děti si opět budou navrhovat vlastní dres! Nejhezčí návrhy ze závodů budou průběžně hodnoceny na webových stránkách Kolo pro život a na Finálovém večeru na konci sezóny budou nejlepším návrhářům předány dresy s vlastnoručně navrženými motivy.

Mechanické depo České spořitelny je již tradiční součástí startu každého závodu Kolo pro život. Nezaměnitelný stánek v barvách České spořitelny, je určen všem, kteří hledají poslední záchranu svého stroje před startem.

Na vybraných závodech bude populární bikerka Tereza Huříková, anebo paralympionik Michal Stark, se kterými budete moci soutěžit o cyklistické dresy a startovné zdarma (soutěž bude spuštěna na www.kolopro.cz [nové okno]).

Závody seriálu Kolo pro život 2016

datum

závod

místo

23. 4.

KPŽ - Trans Brdy České spořitelny

Dobřichovice u Prahy

30. 4.

KPŽ - Hustopeče Agro Tour ŠKODA AUTO

Hustopeče

14. 5.

KPŽ - Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO

Mladá Boleslav

21. 5.

KPŽ - Jestřebí hory České spořitelny

Havlovice nad Úpou

4. 6.

KPŽ - Orlík Tour Kooperativy

Orlík - Vystrkov

11. 6.

KPŽ - Ještěd Tour Kooperativy

Liberec - Vesec

25. 6.

KPŽ - Bikemaraton Drásal České spořitelny

Holešov

9. 7.

KPŽ - Vrchlabí -Špindl Tour ŠKODA AUTO

Vrchlabí

23. 7.

KPŽ - Praha - Karlštejn Tour České spořitelny

Praha - Velká Chuchle

30. 7.

KPŽ - Šumavský MTB maraton České spořitelny

Zadov

13. 8.

KPŽ - Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny

Karlovy Vary

20. 8.

KPŽ - Manitou Železné hory České spořitelny

Chrudim

3. 9.

KPŽ - Plzeňská MTB padesátka

Plzeň

10. 9.

KPŽ - Znojmo Burčák Tour Kooperativy

Znojmo

24. 9.

KPŽ - Oderská Mlýnice České spořitelny

Klokočůvek u Oder

1. 10.

KPŽ - Vysočina Arena Tour České spořitelny

Nové Město na Moravě

Přesné termíny závodů a informace o závodech a přihlášení najdete na webu Kolo pro život [nové okno].

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 20.1.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,040 + 0,07%
USD 25,495 + 0,79%

Přihlášení

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster