800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Cyklistické týmy České spořitelny

Cyklistické týmy České spořitelny

Česká spořitelna – Accolade cycling team

Spořitelna je generálním partnerem cyklistického týmu od roku 1994. Za tuto dobu tým dosáhl mnoha úspěchů, jeho závodníci získali několik republikových titulů, zvítězili v mnoha prestižních závodech a startovali i na několika olympijských hrách. Např. Pavel Camrda, Kateřina Neumanová v roce 1966 v Atlantě, Radim Kořínek v roce 2000 v Sydney a v roce 2004 v Aténách, Tereza Huříková bojovala o medaile v Pekingu v roce 2008.

V roce 2016 obsadili závodníci týmu první dvě místa v absolutním pořadí seriálu Kolo pro život (KPŽ) a první místo v týmové soutěži Team Prestige Trophy. Vyhráli 13 ze 16 závodů seriálu v absolutním pořadí. Vše podtrhla bikerka Jitka Škarnitzlová, která zvítězila v ženské kategorii. Všichni naši závodníci startovali na Mistrovství světa. Jitka Škarnitzlová a Jan Rajchart v Novém Městě na Moravě a Pavel Boudný s Matoušem Ulmanem ve Francii na maratonské trati, kde Matouš Ulman obsadil velice krásné 15. místo. Tečku za povedenou sezónou udělal Pavel Boudný, když opět získal titul Mistra ČR v maratonu. Za sebou nechal na stupních vítězů Kristiána Hynka a olympionika Jaroslava Kulhavého.

Tým v roce 2017 bude obhajovat první místa v seriálu KPŽ a usilovat o co nejlepší výsledky na vybraných domácích  a evropských závodech. Vice info na www.ceskasporitelna-accolade.cz

Složení teamu  2017:

Pavel Boudný – Elite
Matouš Ulman – Elite
Jan Rajchart  - Pod 23 let
Jitka Škarnitzlová – Elite woman
 

Josef Vůjtek - mechanik
Ivo Plevák - mechanik
Tomáš Gladiš - masér
Jaromír Purmenský - trenér
Radim Kořínek - sportovní ředitel
 

Erste Premier - Petr Čech MTB Team

Cyklistický tým je složený ze závodníků a nadšenců, pro něž je horská cyklistika hobby a srdeční záležitost a které jsou ochotní obětovat veškerý svůj volný čas. Tým vznikl před více než 10 lety z pravidelných účastníků seriálu Kolo pro život. V roce 2015 při své premiéře pod názvem Petr Čech Sport MTB se v seriálu Kolo pro život umístil na 3. místě v soutěži Team Prestige Trophy, v roce 2016 vstoupil do sezony v barvách Erste Premier a opět obhájil v týmové soutěži výborné 3. místo. 

Hlavním cílem, vedle minimálně obhajoby třetího místa v hodnocení týmů seriálu Kolo pro život 2017 a medailových pozic v dalších významných bikových akcí v ČR, zůstává také hodně zábavy. Oporou týmu budou Jiří Daněk, Václav Doležal, Jakub Kadlec, Zdeněk Jílek nebo Jan Písař, kteří se pravidelně umísťují na medailových pozicích svých věkových kategorií a patří i k absolutní špičce v rámci průběžné soutěže jednotlivců Prestige Trophy, doplní je další skvělí sportovci a dlouholetí účastníci seriálu KPŽ, který se stal pevnou součástí jejich životního stylu.

Cyklistické centrum mládeže České spořitelny

Díky dlouhodobé spolupráci s generálním partnerem Českou spořitelnou, hlavním partnerem Specialized a podpoře dalších partnerů, se podařilo v roce 2016 dosáhnout velice dobrých výsledků v mezinárodních závodech, včetně Mistrovství světa, které se konalo na domácí půdě v Novém Městě na Moravě.

Spolu s úspěchy v seriálu domácích závodů českého poháru horských kol a v seriálu Kolo pro život se podařilo tým posunout v úspěšnosti a povědomí veřejnosti opět dopředu. Podílela se na tom i podpora Jihočeského kraje.

Počet studentů cyklistů na sportovním gymnáziu ve Vimperku, které zajišťuje sportovní přípravu, stoupl o třetinu. Tým byl již tradičně registrován u mezinárodní cyklistické federace jako UCI MTB Team,  což ho opravňovalo ke startu ve světových pohárech, juniorské světové sérii, apod.

V juniorské kategorii se závodníci týmu také díky tomu dostali do první dvacítky na Mistrovství světa horských kol. Nejlepší kadeti a žáci z týmu absolvovali v řadách české reprezentace mistrovství Evropy horských kol. Samozřejmě tým nezapomíná ani na výchovu nástupců a nábor nových zájemců o cyklistiku. Ve sportovním kroužku je zapojeno okolo dvaceti dětí, které se seznamují se základy sportu a závodění na kolech.

Více na www.cs-mtb.cz

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 23.8.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,080 = 0,00%
USD 22,186 + 0,34%

Přihlášení

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster