800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Cyklistické týmy České spořitelny

Cyklistické týmy České spořitelny

Česká spořitelna – cycling team

Spořitelna je generálním partnerem cyklistického týmu již 22 let. Za tuto dobu tým dosáhl mnoha úspěchů, jeho závodníci získali několik republikových titulů, zvítězili v mnoha prestižních závodech a startovali i na několika olympijských hrách. Např. Pavel Camrda, Kateřina Neumanová v roce 1966 v Atlantě, Radim Kořínek v roce 2000 v Sydney a v roce 2004 v Aténách, Tereza Huříková bojovala o medaile v Pekingu v roce 2008.

V loňské sezóně se týmu dařilo na domácí i mezinárodní scéně. Matouš Ulman vybojoval 4. místo v maratónu na Mistrovství Evropy ve Skotsku, Pavel Boudný zvítězil na nejtěžší trati Rallye Sudety. V letošním roce bude Česká spořitelna - Accolade cycling team opět bojovat na tratích seriálu Kolo pro Život. Bude obhajovat vítězství v týmové soutěži Prestige trophy a nelehkým úkolem bude obhájit pozice v soutěži jednotlivců. V roce 2013 a 2014 tým obsadil vždy první dvě příčky v absolutním pořadí elitní kategorie.

Tým pro rok 2015 tvoří Pavel Boudný, Matouš Ulman, Jan Kulhavý, nováčkem je osmnáctiletý Jan Rajchart. Tento český reprezentant v disciplíně cross country se loni blýskl třetím místem na Mistrovství světa ve štafetě spolu s Jaroslavem Kulhavým a Kateřinou Nash.

Vítězný tým soutěže Prestige trophy 2014:

Vítězný tým

Více informací se dočtete na týmových stránkách [nové okno].

Cyklistické centrum mládeže České spořitelny

Cyklistický tým zaměřený na horská kola tvoří úspěšní mladí závodníci z celé republiky, jeho zázemím je sportovní gymnázium ve Vimperku. Díky výborným výsledkům patří závodníci týmu do juniorské reprezentace horských kol, na mezinárodní scéně má tým statut UCI MTB Teamu, což mu umožňuje startovat v závodech světového poháru horských kol. Nejúspěšnějším závodníkem uplynulé sezony byl Jan Vastl, který dojel čtvrtý na mistrovství světa a získal profesionální kontrakt v italském týmu.

Mimo závodní činnost je náplní centra pořádání náborových a sportovních akcí pro děti. Největší je Sportcamp Zadov, pobytový a tréninkový kemp, kde se mohou děti naučit a zdokonalit základy techniky jízdy na kole a potrénovat s mládežnickým týmem. Každoročně kemp absolvuje okolo 80 dětí. Některé z nich absolvují pravidelně seriál závodů Kolo pro život a díky svým výsledkům dostanou jako odměnu od České spořitelny voucher na tréninkový kemp.

Vítězný tým

Více informací najdete na týmových stránkách [nové okno].

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 27.11.2015
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,030 = 0,00%
USD 25,459 - -0,32%

Přihlášení

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster