800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Colours of Ostrava

Colours of Ostrava je multižánrový mezinárodní hudební festival každoročně pořádaný v Ostravě. Za 15 let své existence se významně rozrostl a nabízí návštěvníkům během čtyř dní pestrý program na různých scénách. Od roku 2012 se festival koná v prostředí Dolních Vítkovic - bývalém areálu hutí, dolů a železáren. Česká spořitelna je generálním partnerem festivalu.

Letošní ročník festivalu Colours of Ostrava proběhne od 14. do 17. července a nabídne koncerty hvězd světové i domácí hudby, divadelní představení, diskuse, workshopy, filmy i výtvarné aktivity. Klienti České spořitelny budou moci, stejně jako v minulém roce, využít od 1. 5. 2016 slevu 20 % z aktuální ceny vstupenky. Tuto speciální slevu si užije prvních 2 000 kupujících, proto neváhejte a vstupenky si pořiďte co nejdříve.

A na koho se můžete letos těšit?

Již nyní známe mnoho kapel a jednotlivců, kteří se budou v létě snažit nadchnout publikum a vyrazit mu svým vystoupením dech. Za všechny jmenujme legendu světové elektronické taneční hudby Underworld, islandskou kapelu The Monsters And Men, rockové kapely Tame Impala, Kodaline, či The Vaccines, britského zpěváka s nezaměnitelným hlasem, který si říká Passanger, nebo šokující zpěvačku Caro Emerald. Novinkou letošního ročníku bude mezinárodní diskusní fórum Meltingpot.

Minulý rok poprvé festivalu Colours of Ostrava předcházel Festival v ulicích, který se bude po svém úspěšném startu opakovat i letos a to v pátek v sobotu 8. - 9. 7. 2016. Na Festivalu v ulicích můžete navštívit Palečkovu kavárnu, poslechnout si zajímavé kapely a připravit se na nadcházející festival Colours od Ostrava.

Colours of Ostrava je několikanásobným držitelem ceny Anděl za Hudební událost a za Nejlepší hudební akci roku v anketě ALMA. Festival přivezl za svou historii do Ostravy řadu hvězd, např. Grinderman, Robert Plant, ZAZ, Alanis Morissette, Cranberries, Sinéad O´Connor, Bobby McFerrin, Mariza, Salif Keita, Jamie Cullum, Janelle Monáe, The Flaming Lips, Antony and the Johnsons, Jan Garbarek, Gipsy Kings, Kronos Quartet, Michael Nyman, Animal Collective a mnoho dalších umělců z oblasti jazzu, world music, rocku, popu i alternativy.

Více informací o festivalu a program najdete na www.colours.cz [nové okno].

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 19.1.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,020 = 0,00%
USD 25,294 + 0,17%

Přihlášení

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster