800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Český atletický svaz

Česká spořitelna je již od roku 2001 generálním partnerem Českého atletického svazu (ČAS) a skrze něj podporuje atlety od nejmladších žáčků přes školní a středoškolské soutěže až po reprezentaci.

ČAS sdružuje kolem 55 tisíc členů z více než 270 atletických oddílů a klubů. Další statisíce Čechů mají s atletikou osobní zkušenosti a pro mnohé z nich se stala láskou, životním stylem. Pro jiné zase formou zábavy aktivní, či pasivní, fanouškovské a to jak přímo na stadionu, tak před televizními obrazovkami.

Za podpory České spořitelny se každý rok konají nejvýznamnější atletické akce v České republice – Zlatá tretra, Memoriál Josefa Odložila, domácí atletické šampionáty včetně Mistrovství České republiky v silničním běhu Česká spořitelna Běchovice-Praha, a rovněž nemůžeme chybět u akce Atlet roku, vyhlášení nejlepších atletů České republiky.

Od roku 2010  Česká spořitelna podporuje také projekt Atletika pro děti. Cílem je nabídnout rodičům a jejich dětem kvalitní volnočasovou aktivitu v podobě pravidelných atletických kroužků a zároveň podpořit sportovní přípravu nejmladších dětí v oddílech a klubech. Hlavní patronkou je oštěpařka Bára Špotáková, sportování nejmenších nadchlo ale třeba i Jana Železného nebo Tomáše Dvořáka. Jednotlivé akce a soutěže, které Atletika pro děti pořádá, pak probíhají pod patronací dalších českých reprezentantů a právě jejich příklad děti velmi motivuje. Hlavní mottem je „Běhej, skákej, házej rád, atletem se můžeš stát“, které zdůrazňuje hravost a radost z pohybu.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 25.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,040 - -0,12%
USD 21,741 - -0,61%

Přihlášení

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster