800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Český atletický svaz

Česká spořitelna je již od roku 2001 generálním partnerem Českého atletického svazu (ČAS) a skrze něj podporuje atlety od nejmladších žáčků přes školní a středoškolské soutěže až po reprezentaci.

Atletika je populárním sportem nejen díky mnoha úspěšným sportovcům současnosti i historie. Za všechny úspěšné české sportovce můžeme v letošním roce s hrdostí jmenovat Emila Zátopka, jímž se nechal Český olympijský výbor inspirovat a úspěchy i celý život Emila Zátopka bude spojen s olympijskými hrami v Rio de Janeiru. 

ČAS sdružuje kolem 55 tisíc členů z více než 270 atletických oddílů a klubů. Další statisíce Čechů mají s atletikou osobní zkušenosti a pro mnohé z nich se stala láskou, životním stylem. Pro jiné zase formou zábavy aktivní, či pasivní, fanouškovské a to jak přímo na stadionu, tak před televizními obrazovkami.

Za podpory České spořitelny se každý rok konají nejvýznamnější atletické akce v České republice – Zlatá tretra, Memoriál Josefa Odložila, domácí atletické šampionáty včetně Mistrovství České republiky v silničním běhu Česká spořitelna Běchovice-Praha, a rovněž nemůžeme chybět u akce Atlet roku, vyhlášení nejlepších atletů České republiky. Kde bychom chtěli moc gratulovat atletce roku 2015 Zuzaně Hejnové, ale dalším úspěšným sportovcům Jakubovi Holušovi, Pavlu Maslákovi, či Báře Špotákové.

Od roku 2010  Česká spořitelna podporuje také projekt Atletika pro děti. Cílem je nabídnout rodičům a jejich dětem kvalitní volnočasovou aktivitu v podobě pravidelných atletických kroužků a zároveň podpořit sportovní přípravu nejmladších dětí v oddílech a klubech. Hlavní patronkou je oštěpařka Bára Špotáková, sportování nejmenších nadchlo ale třeba i Jana Železného nebo Tomáše Dvořáka. Jednotlivé akce a soutěže, které Atletika pro děti pořádá, pak probíhají pod patronací dalších českých reprezentantů a právě jejich příklad děti velmi motivuje. Hlavní mottem je „Běhej, skákej, házej rád, atletem se můžeš stát“, které zdůrazňuje hravost a radost z pohybu. Tento projekt se setkává s nebývalým zájmem a do ročníku 2016 je přihlášeno 185 atletických oddílů a klubů, které navštěvuje 15 tisíc dětí z celé České republiky. Letošní rok bude rokem usnadnění dostupnosti metodiky a školení pro nadšené budoucí trenéry přípravek, ale také bude díky korespondenční soutěži žít v duchu letních olympijských her v Rio de Janeiru.

Více informací na internetových stránkách atletického svazu [nové okno] nebo www.atletikaprodeti.cz [nové okno]

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 18.1.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,020 - -0,04%
USD 25,252 - -0,92%

Přihlášení

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster