800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Česká spořitelna Mountain Bike Team

Na tratích závodů Kolo pro život bude opět o příčky nejvyšší bojovat Česká spořitelna – Specialized MTB Team. Česká spořitelna stojí v čele jako Generální partner rekordních dvacet jedna let, což ve světě cyklistiky nemá obdoby. Za tuto dobu závodníci startovali na čtyřech Olympijských hrách. Pavel Camrda, Kateřina Neumannová – Atlanta 1996,  Radim Kořínek – Sydney 2000,  Radim Kořínek – Atheny 2004,  Tereza Huříková – Peking 2008! Naši závodníci získali několik titulů šampiónů republiky a Kristián Hynek titul Mistra Evropy v maratonu horských kol 2012.

V loňské sezóně závodníci týmu zvítězili v týmové soutěži Prestige trophy seriálu Kolo pro život, Pavel Boudný vítězí i v celkové klasifikaci jednotlivců. Na Mistrovství České republiky v maratonu získává 2. místo. Matouš Ulman se umístil na Mistrovství České republiky v cross country I v maratonu na 3. místě.

Mezi ženami v seriálu Kolo pro život vítězí naše závodnice Denisa Stodůlková, která se rovněž stává Akademickou mistryní ČR v maratonu.

Mezi nové posily týmu v letošní sezóně bude patřit Jan Kulhavý, mladší bratr slavného bikera a olympionika Jaroslava Kulhavého.

Členové týmu jsou:

Elitní jezdci: Pavel Boudný, Dominik Buksa a Matouš Ulman

Do 23 let: Jiří Daněk

Elite ženy: Denisa Stodůlková

Junior: Jan Kulhavý

Více informací najdete na http://www.ceskasporitelna-specialized.cz

Česká spořitelna Specialized Junior MTB Team

Jádro týmu tvoří studenti sportovního gymnázia ve Vimperku a spolu s ostatními členy tvoří Cyklistické centrum mládeže České spořitelny. V současnosti patří tým mezi nejlepší juniorské týmy u nás a na mezinárodní scéně má statut UCI MTB Teamu, což mu umožňuje startovat v závodech světového poháru horských kol.

Nejúspěšnějším závodníkem uplynulé sezony byl Jan Vastl, který dokázal vyhrát závod světového poháru.

Mimo závodní činnost je náplní centra pořádání náborových a sportovních akcí pro děti. Největší jsou Sportcamp Zadov, pobytový a tréninkový kemp, kde se mohou děti naučit a zdokonalit základy techniky jízdy na kole a potrénovat s mládežnickým týmem a Jihočeský pohár horských kol, seriál závodů pro děti a mládež.

Více informací najdete na www.cs-mtb.cz [nové okno]

 

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 17.4.2015
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,450 + 0,04%
USD 25,582 - -0,88%

Přihlášení

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster