800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Bezpecnyinternet.cz

bezpecnyinternet.cz

Užitečné informace o bezpečné práci s internetem najdou uživatelé internetu na portálu Bezpečný internet.cz, který vznikl ve spolupráci společností Česká spořitelna, Microsoft, Seznam.cz a za podpory Policie České republiky.

Bezpečný internet.cz přináší informace o rizicích spojených s užíváním internetu, ale také o způsobech, jak těmto rizikům v podobě podvodných nabídek, útočných virů nebo e-mailů zjišťujících osobní data přecházet, a jak se před nimi účinně bránit. Portál je zaměřen na zvyšování vzdělanosti v oblasti bezpečnosti na internetu a může tak napomoci snížení míry internetové kriminality.

Bezpečný internet.cz je rozdělen do několika sekcí tak, aby oslovil všechny uživatele internetu - začínající uživatele, pokročilí uživatele, rodiče, děti a speciální stránka pro školy, kde učitelé najdou zajímavé tipy pro obohacení výuky. Informace na portálu se budou průběžně aktualizovat tak, aby dávaly odpověď na nejnovější triky v kyberšikaně a tipy jak využívat nejnovější bezpečnostní prvky.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 22.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,070 - -0,11%
USD 21,874 + 0,57%

Přihlášení

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster