800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Banka bez bariér

Naším cílem je být bankou pro všechny. Proto se snažíme vycházet vstříc také lidem s handicapem. Spolupracujeme při tom s profesionály – odborníky na danou tematiku. Za tuto snahu jsme získali ocenění Banka roku - Banka bez bariér 2014.

S Pražskou organizací vozíčkářů (POV) mapujeme bezbariérovost našich poboček a bankomatů a tyto bariéry soustavně odstraňujeme. Výsledky mapování jsou veřejně k dispozici na stránkách www.presbariery.cz [nové okno].

S Českým červeným křížem vzděláváme v rámci projektu Přátelská místa [nové okno] naše zaměstnance ve správném přístupu k lidem s různým druhem handicapu. Na základě toho certifikujeme naše pobočky nálepkou a certifikátem Přátelské místo.

V současné době máme již 36 takto označených poboček.

Od dubna tohoto roku disponuje také 26 našich poboček službou e-Scribe pro neslyšící klienty.  Skrze telefonní službu je možno zprostředkovat přepis rozhovoru s poradcem na obrazovku tabletu.

S Kontem BARIÉRY pořádáme Kurzy bankovnictví pro handicapované a se Sjednocenou organizací slabozrakých a nevidomých (SONS) organizujeme pro lidi se zrakovým handicapem školení, jak správně používat bankomaty se zvukovým výstupem. Klientům SONS a APPN (Agentura pro neslyšící) nabízíme také stáže na našich pracovištích.

 

   
 

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 22.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,070 - -0,11%
USD 21,874 + 0,57%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster