|
|
Soukromá klientela - VII. Šeky
Upozornění: Pro tisk sazebníku použijte prosím pdf verzi. Tato verze není pro tisk optimalizována a v závislosti na nastavení vašeho prohlížeče a tiskárny může dojít k vytištění neúplného dokumentu.
1.
Nákup šeků
| |
|
|
Okamžité proplacení cestovních šeků -
připsání na účet vedený u ČS
|
2% min 80 |
| Zpracování šeků vystavených k tíži účtu u jiné banky (šeky inkasované v jiných bankách) |
1% min 100, max 3.000 + případné výlohy ostatních bank |
| Proplacení bankovního šeku ČS, a.s. a bankovního šeku vystaveného jinou bankou k tíži účtu u České spořitelny, a.s. |
zdarma
|
| Proplacení soukromého šeku České spořitelny, a.s. na účet vedený v České spořitelně, a.s. |
zdarma |
| Proplacení soukromého šeku České spořitelny, a.s. v hotovosti |
65 |
|
Proplacení soukromého šeku České spořitelny, a.s. - předložení k proplacení prostřednictvím jiné banky
|
1%, min. 220, max. 1.500
|
2.
Prodej šeků - soukromý šek České spořitelny, a.s.
| |
|
| Vydání tiskopisu šeku - 1ks |
5 |
| Vydání šekové knížky (obal) - 1ks |
10 |
|
Upozornění na vystavení nekrytého šeku (operace s nekrytými a neproplacenými šeky)
- 1ks
|
500 |
| Zákaz výplaty šeku, odvolání šeku, storno tiskopisu šeku České spořitelny, a.s. |
150 |
| Zrušení zákazu výplaty šeku, zrušení storna tiskopisu šeku |
50 |
Ceny jsou uvedeny v Kč
Pro účty v cizí měně jsou ceny uváděny v Kč, ale vybírají se v příslušné protihodnotě cizí měny. Pokud je účtována cena odpovídající její maximální/minimální částce nebo pevně stanovená cena, přepočítá se dle aktuálně známého kurzu České národní banky v den splatnosti/zaúčtování poplatku. Pokud je účtována cena odpovídající její procentní sazbě, přepočítá se dle aktuálního obchodního kurzu ČS, a.s. v den splatnosti transakce/zaúčtování poplatku
Mimo ceny za úkony uvedené v sazebníku se účtují náhrady skutečných výloh cizích (např. výlohy jiných bank a institucí). Ceny se hradí v hotovosti při provádění úkonu nebo se účtují na vrub účtu, nejpozději při rušení účtu, event. koncem roku. Na cenu uhrazenou v hotovosti je Česká spořitelna, a.s., povinna vydat potvrzení, je-li o to požádána.
Další ceny požadované za služby České spořitelny, a.s., jsou uvedeny v ostatních částech sazebníku.
Ve výjimečných případech může banka poskytnout slevu z uvedené ceny.
Tento sazebník nabývá účinnosti dnem 1.6.2011 a každá případná změna bude zveřejněna v pobočkách České spořitelny, a.s.
V Praze dne 24.5.2011
Ing. Jiří Škorvaga CSc. v.r.,
člen představenstva
a náměstek generálního ředitele
|
Martin Techman v.r.,
ředitel úseku rozvoje obchodu
|
|
|
|