800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance


Radan ŠantoraVážení klienti, vážení partneři!

Pokud heslo České spořitelny zní „JSME VÁM BLÍŽ“, pak pro naši práci platí „JSME VÁM JEŠTĚ BLÍŽ“. Na tomto principu je založen náš „smysl bytí“, kdy mobilita naší obchodní sítě zaručuje skutečnou finanční službu v terénu - tedy ČESKOU SPOŘITELNU AŽ DO DOMU.

Vsadili jsme na kvalitu, na propojení profesionálních poradců s osvědčenými a konkurenceschopnými produkty České spořitelny. Díky tomu je naše poradenství vedeno zájmy klienta a není ovlivněno výší provize jako u makléřů, kteří pracují pro více finančních institucí zároveň. Naše obchodní politika je založena na komplexním řešení potřeb našich klientů a to kdekoliv a kdykoliv. K tomu nám pomáhá systém řízení obchodní sítě založený na regionální struktuře, obchodních skupinách a dokonalém pokrytí každé oblasti. Současně podporujeme profesní růst našich poradců, založený na propracovaném bezplatném systému školení a vzdělávání.

Spojení ověřených produktů s kvalitou a flexibilitou našich poradců je vysoce počitatelnou nadhodnotou, pro kterou si věříme a kterou především oceňují naši zákazníci. 

Radan Šantora
obchodní ředitel a místopředseda představenstva

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 25.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,040 - -0,12%
USD 21,741 - -0,61%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster