800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance

Pracujte u nás
 

Naše hodnotySTŘEDOBODEM NAŠÍ POZORNOSTI JE ZÁKAZNÍK 
Se zákazníkem stojí i padá naše práce. Jeho spokojenost s námi je hlavní prioritou všeho, co děláme. Klienta-zákazníka si vážíme, chápeme, že každý člověk je výlučnou individualitou. S interním klientem je to stejné, proto vše co děláme, posuzujeme očima toho, pro koho to děláme. Pracujeme pro zákazníka, jako bychom pracovali sami pro sebe.

NÁŠ PŘÍSTUP JE OPRAVDOVÝ A POZITIVNÍ 
Kolegialita je významnou součástí našeho úspěchu na trhu, komunikujeme otevřeně a vážíme si své profesionální cti. Kritiku vnímáme jako konstruktivní prvek, je-li bez osobních invektiv a směřuje-li k hledání řešení. Nečekáme, až se věci „pohnou k lepšímu“ - jsme tvůrčí a aktivně hledáme nové cesty, jak jít dál a rychleji. Dbáme na svůj osobní rozvoj a vždy hledáme příležitost se něčemu novému naučit.

JSME ODPOVĚDNÍ A HRAJEME FÉR 
Přijímáme odpovědnost za své jednání. Jsme důslední, plány plníme za "každou cenu", avšak vždy v rámci etických pravidel, našich hodnot a platných zákonů. Jsme loajální k finanční skupině České spořitelny. Sliby plníme a dohody dodržujeme. Férové jednání je standardní normou a součástí našeho chování. Nebojíme se přiznat chyby s tím, že zároveň hledáme „cestu ven“ a vhodná opatření, abychom chyby neopakovali.

JSME ZDRAVÝ TÝM 
Respektujeme každého člena týmu. Radujeme se z úspěchů kolegů a z úspěchu firmy, protože víme, že to je společný úspěch nás všech. Soukromý život a pracovní výkon musí být v rovnováze. Osobní život nás nabíjí energií pro další práci, kvalitní práce z nás dělá spokojené lidi a dobré partnery, rodiče i kamarády.

Na důkaz vážnosti výše společně zformulovaných hodnot se pod tyto hodnoty podepisujeme.

 

Právě hledáme...

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 22.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,070 - -0,11%
USD 21,874 + 0,57%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster