800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Svobodná hypotéka České spořitelny

Přáli jste si vždy bydlet ve vlastním? Vyhlédli jste si pozemek, chatu, chalupu, rodinný dům nebo byt? Díky flexibilitě Svobodné hypotéky České spořitelny se Váš sen o bydlení může proměnit ve skutečnost. S naší hypotékou můžete bezpečně koupit vlastní nemovitost, provést výstavbu, modernizaci nebo rekonstrukci.

PRUŽNÁ, BEZ POPLATKŮ A S NÍZKOU ÚROKOVOU SAZBOU

 • Jednoduché vyřízení bez zbytečných poplatků
  Hypotéku získáte bez poplatků za vyřízení. U bytů je možné on-line ocenění zdarma. Při výstavbě můžete peníze čerpat rychle a bez předkládání faktur.
 • Výhodné a garantované úroky
  Můžete se spolehnout na pevnou úrokovou sazbu nebo zvolit nízkou proměnnou úrokovou sazbu. Získejte slevu z úrokové sazby ve výši 0,50 % - stačí splácet hypotéku z vašeho aktivního Osobního účtu České spořitelny.
 • Změna splátek podle vaší aktuální situace
  Nastavte si splácení hypotéky podle svých vlastních potřeb. Pomocí služby Variabilita splátek si můžete dle své aktuální finanční situace snížit nebo zvýšit výši splátek až o 30 % a to zcela zdarma.
 • Poradenství při nastavení hypotéky
  Pomůžeme vám hypotéku nastavit dle vašich individuálních potřeb. Upozorníme vás na možná úskalí a provedeme vás celým procesem.
 • Refinancování hypotéky
  Jednoduše nahradíme váš hypoteční úvěr od jiné banky naší výhodnější hypotékou. Nemusíte dokládat příjmy ani nový odhad nemovitosti. Garantujeme vám příznivou sazbu až rok dopředu.

POMŮŽEME VÁM VŠE ZAŘÍDIT

V České spořitelně se můžete spolehnout na kvalitní služby, které vás nenechají na holičkách. Zprostředkujeme vám státní podporu bydlení. Připravíme podklady pro daňové zvýhodnění. Poskytneme vám cenově výhodné Pojištění schopnosti splácet. Při jeho zřízení získáte slevu 0,2 % z úrokové sazby.

CENY A ÚROKY

Navštivte naše Hypoteční centrum České spořitelny. Naši hypoteční specialisté vám rádi představí všechny možnosti a s hypotékou poradí. Více informací získáte na informační lince 956 777 497 nebo na každé pobočce České spořitelny.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 30.9.2016
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,020 - -0,07%
USD 24,093 - -0,12%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster