800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance

Rodiny

Služby – pro rodiny

Rodina je vždy nejdůležitější. Individuální struktury a vztahy v jednotlivých rodinách, jakož i odpovídající rozdělení majetku tvoří základ při investování soukromého majetku.

V popředí stojí zachování hodnoty chráněné před dopady inflace, a to i po celé generace, zajištění všech nebo vybraných členů rodiny a rozumné rozdělení majetku při vypořádávání dědictví. V tomto případě je velmi důležité důkladně propočítat všechna rizika a položit velký důraz na trvale udržitelnou stabilitu.

Nejen díky vhodné daňové optimalizaci se dlouholeté zkušenosti odborníků z Erste Private Banking dědicům opravdu vyplatí. Zejména složité případy vypořádávání dědictví a nejrůznější varianty darů vyžadují zevrubné znalosti a vyplatí se zde včasné vytvoření individuálních konceptů.
Komplexní know-how našich poradců Vám zkrátka poskytne větší jistotu.

Family office
Požadavky na profesionální majetkové poradenství se zvyšují s velikostí a komplexností majetku. Naše kancelář pro rodiny Vám nabízí komplexní služby v souvislosti s velkými rodinnými majetky (od 20 milionů eur) v Rakousku.

To zahrnuje vytvoření dlouhodobého majetkového konceptu i běžnou správu rodinného majetku se zohledněním osobních, daňových a právních cílů rodiny. Zvláštní otázky týkající se posloupností v podniku, vypořádání pozůstalosti nebo nadačních záležitostí Vám pomůžeme vyřešit za pomoci externích právních a daňových poradců.

Kontakt

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 22.8.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,080 - -0,11%
USD 22,111 - -0,56%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster