800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance

Privátní bankovnictví

Navrhujeme optimální řešení Vašich finančních a investičních potřeb. Díky našim mnohaletým zkušenostem a velmi silné pozici ve finančním světě dokážeme využívat nejvhodnější dostupné instrumenty na trhu.

Plníme nejnáročnější požadavky našich klientů a respektujeme jejich představy. Zkušení bankéři Erste Private Banking poskytují individuální a vysoce profesionální přístup. Samozřejmou součástí je absolutní diskrétnost.

Služby Erste Private Banking zahrnují širokou škálu produktů. Díky našemu komplexnímu servisu jsme schopni plnit i ty nejsložitější požadavky v oblasti individuálního investičního řešení, plánování a poradenství. Dokážeme investovat do těch nejlepších světových podílových fondů mnoha správců při využití nejmodernějších alternativních investičních produktů.

Pro náročnou klientelu je dále určeno nadstandardní bankovnictví Erste Premier, které jim přináší vysoký komfort a diskrétní prostředí luxusních interiérů Premier center, osobní servis Premier bankéřů a exkluzivní paletu výjimečných služeb a produktů.

Kompletní a přesné ekonomické analýzy špičkových bankéřů Erste Group jsou důležitým předpokladem pro dlouhodobě kvalitní výsledky nakládání s aktivy klientů.

Erste Private Banking je založena na budování dlouhodobého vztahu důvěry a respektu, jehož součástí jsou komplexní bankovní služby.

Bude nám ctí, pokud nám budete důvěřovat i Vy. 

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 21.8.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,110 + 0,23%
USD 22,235 + 0,04%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster