800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance

Podporu sociálního podnikání v ČR chápeme jako důležitou oblast naší společensky odpovědné strategie v obchodním řešení.

Naší vizí je usnadnit sociálním podnikům cestu od nápadu až po úspěšně zaběhnutý podnik. Proto jim kromě možnosti úvěrů nabízíme i pravidelné vzdělávací semináře v rámci Akademie sociálního podnikání České spořitelny a proto podporujeme i studentskou soutěž Social Impact Award. Naše mateřská společnost skupina Erste tuto oblast také intenzivně podporuje už od roku 2008 prostřednictvím své iniciativy good.bee [nové okno].

Od září 2015 spouštíme spolu se společností Impact HUB Praha nový akcelerační program First Impact. Je určený organizacím a týmům, jež se ve své práci věnují sociálně znevýhodněným a hendikepovaným lidem nebo nabízí pomocnou ruku lidem na okraji společnosti. - www.impactfirst.cz [nové okno]

Sociálním podnikáním rozumíme podnikatelské aktivity prospívající společnosti a životnímu prostředí. Hraje důležitou roli v místním rozvoji a často vytváří pracovní příležitosti pro osoby se zdravotním, sociálním nebo kulturním znevýhodněním. Zisk je z větší části použit pro další rozvoj sociálního podniku. Pro sociální podnik je stejně důležité dosahování zisku i zvýšení veřejného prospěchu, vzniká a rozvíjí se na konceptu tzv. trojího prospěchu - ekonomického, sociálního a environmentálního.

Právnická osoba, její součást nebo fyzická osoba, které splňují principy sociálního podniku, mohou u České spořitelny požádat o tzv. sociální úvěr. Ke každému žadateli přistupujeme individuálně, proto vám doporučujeme obrátit se na naše specializované poradce.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 25.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,040 - -0,12%
USD 21,741 - -0,61%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster