800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance

 

Dalších pět organizací získá prostředky na obnovu nebo výstavbu veřejných prostranství v 8. ročníku programu „Místo, kde žijeme“, který tento týden vyhlásila Nadace VIA.

Šanci na podporu mají projekty s aktivní účastí veřejnosti při plánování i samotné výstavbě. Prostranství sloužící široké veřejnosti jako jsou parky, návsi, vnitrobloky, nebo jiné veřejné plochy v obcích navíc letos rozšíří i veřejné prostory pro trávení volného času mládeže ve věku 12 - 24 let.

Své projekty mohou podávat občané prostřednictvím nestátních neziskových organizací. Žádat mohou i obce do 2000 obyvatel nebo některé příspěvkové organizace (školy, knihovny a domy dětí a mládeže). Důležité je vždy partnerství se samosprávou popř. neziskovými subjekty a místními podnikateli. Účastí v programu získají podpořené organizace nejen finanční podporu, ale také komplexní poradenství od odborného konzultanta a účast na třech odborných seminářích.

Program bude letos vyhlášen již po osmé. Za dobu trvání programu (2002 - 2010) si obyvatelé celkem 35 obcí společně naplánovali a postavili parky, obecní zahrady, odpočinkové zóny, dětská i sportovní hřiště, okolí vodních ploch a další veřejně přístupná a využívaná nezastavěná prostranství v obcích.

Díky podpoře dlouholetého generálního partnera programu Nadace České spořitelny tak mohlo dojít k výrazné proměně veřejného prostoru v českých obcích podle představ a potřeb místních občanů.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 22.5.2015
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,350 + 0,07%
USD 24,610 - -0,01%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster