800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance

Podpora sociálního podnikání je jednou z oblastí, na kterou se aktivně zaměřujeme a která propojuje obchodní strategii a strategii společenské odpovědnosti (CSR) České spořitelny.

Z našeho průzkumu mapujícího potřeby sociálních podnikatelů vyplynulo, že situace, kdy jsou tyto firmy plně závislé na státních dotacích či sponzorských darech, není dlouhodobě udržitelná. Jako první banka na českém trhu jim umožníme získat finanční prostředky, které mohou použít podle svého uvážení na rozšíření podnikání či na rozvoj organizace jako takové. Proto jsme spustili pilotní projekt s názvem Financování sociálních podniků (Social Enterprise Finance - SEF), který poskytuje úvěry sociálním podnikatelům v ČR.

Tuto oblast také podporujeme prostřednictvím odborných vzdělávacích seminářů s názvem Akademie České spořitelny [nové okno],a hlavním partnerstvím mezinárodní soutěže Social Impact Award [nové okno].

Naše mateřská společnost Erste Group Bank tuto oblast také intenzivně podporuje už od roku 2008 prostřednictvím své iniciativy good.bee [nové okno].

 

 

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 22.8.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,080 - -0,11%
USD 22,111 - -0,56%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster