800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance

Služba České spořitelny Premier je vytvořena tak, aby vyhovovala veškerým Vašim finančním nárokům. Naše exkluzivní služby jsou určené pro nejnáročnější klientelu, a proto jsou pro vstup do České spořitelny Premier stanovena následující vstupní kritéria:

  •  součet Vašich úspor a investic v České spořitelně musí dosahovat alespoň 1 000 000 Kč nebo
  •  Váš pravidelný měsíční příjem na Osobní účet Premier a Běžné účty Premier v cizích měnách musí činit minimálně 100 000 Kč.

Vstupní kritéria se mohou sčítat v případě vztahu manžel - manželka dohromady. Na dosažení plnění kvalifikačních kritérií má příchozí klient do České spořitelny Premier lhůtu 3 měsíce.

Službu včetně exkluzivních produktů Premier můžete využívat zcela bez poplatků, pokud plníte uvedená vstupní kritéria a zároveň plníte stanovený roční obrat na platebních kartách vydaných k Vašim účtům v České spořitelně Premier (součet obratu bezhotovostních transakcí realizovaných prostřednictvím všech karet, včetně dodatkových).

Podrobné informace o podmínkách vstupu do České spořitelny Premier Vám rádi poskytneme v pobočkách České spořitelny Premier, případně je naleznete ve sdělení klientům České spořitelny, a.s. - Specifika pro službu České spořitelny Premier a pro produkty v jejím rámci poskytované.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 22.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,070 - -0,11%
USD 21,874 + 0,57%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster