800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance

S prestižní platební kartou České spořitelny Premier Visa Infinite jste vždy o krok napřed. Níže jsou uvedeny další podrobnosti, které Vám díky platební kartě Visa Infinite ulehčí život.

Bezpečnější nákupy na internetu

Platební kartu Visa Infinite můžete používat i k platbám na internetu. Pokud se obáváte možného zneužití, můžete si nastavit nižší limit pro tento druh platby, který kdykoliv snadno prostřednictvím služby Odemknutí/Zamknutí karty změníte.

Transakční limit lze změnit na dobu od 1 hodiny do 5 dnů. Tato služba je pro klienty služby České spořitelny Premier rovněž zdarma.

Převod zůstatků z jiné karty

Pokud chcete mít své nákupy pod kontrolou, nabízíme Vám možnost převést zůstatek karty jiné banky na Vaši platební kartu Visa Infinite. Ušetříte tak za úroky a získáte lepší kontrolu nad svými financemi v rámci jedné banky. Navíc můžete ihned využívat výhody prestižní platební karty.

PIN podle Vašeho přání

Změny PINu po vydání karty jsou pro naše klienty České spořitelny Premier zcela zdarma a změněný PIN má okamžitou platnost. Můžete tak i předejít případnému zneužití své karty, pokud máte pocit, že Váš PIN byl vyzrazen. V případě, že PIN zapomenete, stačí se obrátit na nejbližší pobočku České spořitelny Premier nebo si jej vyžádat prostřednictvím služby SERVIS 24 – telefonního bankovnictví.

Ztráta karty a vydání nové

V případě, že jste kartu ztratil a nebo Vám byla odcizena, oznamte tuto skutečnost co nejdříve kvůli rychlému zablokování karty telefonicky na nonstop klientskou informační linku České spořitelny Premier. V následujících dnech Vám zašleme náhradní kartu spolu s novým PINem. Pro lepší ochranu svých financí máte možnost využít unikátní Pojištění karty a osobních věcí.

Dočasná blokace karty

Tzv. odvolatelný zákaz na kartu můžete využít např. v situaci, kdy máte podezření na její ztrátu či krádež, ale nejste si jistí. Tento zákaz může udělat držitel karty nebo majitel kartového účtu v pobočce České spořitelny Premier nebo přes Premier bankéře. Pokud kartu najdete, zákaz jednoduše odvoláte.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 18.8.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,050 - -0,04%
USD 22,225 - -0,16%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster