800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance

SERVIS 24 je flexibilním přístupem k Vašim penězům 24 hodin denně 7 dní v týdnu z domova i z ciziny. Zvolte si cestu, která Vám nejlépe vyhovuje nebo odpovídá danému okamžiku. Všechny 3 služby SERVISu 24 – internetové bankovnictví, telefonní bankovnictví a GSM bankovnictví – jsou Vám k dispozici zdarma.

Internetové bankovnictví

Je spolehlivé, bezpečné, rychlé a komplexní bankovnictví prostřednictvím internetu, které nabízí maximální kontrolu a flexibilitu při spravování finančních prostředků.

Díky této službě můžete operativně ovládat své finanční prostředky z domova i z ciziny, vyřizovat faktury, jednoduše získávat informace o svých kartových, úvěrových, hypotečních a majetkových účtech a nakládat s nimi, nastavovat si elektronické výpisy a řadu dalších služeb.

Do služby SERVIS 24 se přihlásíte na adrese www.servis24.cz [nové okno] a zjistíte, jak jednoduše lze řídit Váš finanční svět

Telefonní bankovnictví

Pohodlnou a osobnější formu přímého bankovnictví představuje služba telefonní bankovnictví, zajišťující komunikaci s bankou z domova i zahraničí prostřednictvím telefonního bankéře. Osobní telefonní bankéř Vám nejenom poradí, ale provede s Vámi i většinu operací na Vašem účtu. Klienti České spořitelny Premier mají vyhrazenu prioritní telefonní linku.

GSM bankovnictví

Rychlou formu komunikace s bankou zajišťuje přímé bankovnictví v podobě GSM bankingu, které využívá zabezpečené SMS zprávy odesílané z mobilního telefonu.

Premier pobočka

Rádi Vám s čímkoliv pomůžeme v našich Premier pobočkách, určených jen pro klienty České spořitelny Premier. Diskrétnost, elitní poradenský servis, nadstandardní služby osobního Premier bankéře, který Vás zná a ví o Vašich potřebách, i příjemné prostředí jsou zde samozřejmostí.

Standardní pobočky České spořitelny

Jako klient České spořitelny Premier můžete využívat i více než 660 poboček České spořitelny, kde jsou poradci připraveni Vám pomoci s výběry a vklady hotovosti i platebními příkazy. Pro prémiové poradenství a nadstandardní servis ale využívejte specializované pobočky České spořitelny Premier, které skýtají maximální zázemí pro veškeré Vaše potřeby.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 17.8.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,060 - -0,42%
USD 22,261 - -0,35%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster