800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance

Systém bezhotovostních elektronických plateb Vám umožňuje zasílat finanční prostředky tou nejrychlejší a nejsnadnější cestou přímo na účet jiné osoby nebo organizace doma či v zahraničí.

Pomoc s převodem plateb z původní banky

Rádi za Vás zařídíme převod trvalých plateb a souhlasů s inkasem z Vašeho běžného účtu v jiné bance. Můžeme za Vás dokonce zajistit zrušení účtu v jiné bance včetně zaslání požadavku na změnu účtu pro zasílání mzdy Vašemu zaměstnavateli. Výrazně Vám tak zjednodušíme změnu banky a administrativu s tím spojenou.

Standardní platby a převody z Vašich účtů

Jednorázové domácí i zahraniční platby můžete zadat prostřednictvím internetového bankovnictví SERVIS 24, telefonního bankovnictví, případně písemným příkazem v pobočce České spořitelny Premier. Za zřízení a provádění většiny platebních příkazů samozřejmě neplatíte žádné poplatky. Detailní informace jsou uvedeny v sazebníku.

Prioritní platby – zrychlený platební styk

V tuzemském platebním styku máte možnost využít pro korunové platby tzv. prioritní platby. Taková platba má zaručené připsání na účet příjemce ještě týž den.

Trvalé příkazy k převodu z Vašich účtů

Trvalým příkazem rozumíme pokyn, který vydáte za účelem provedení plateb v pravidelných intervalech a pevně stanovené výši na účet příjemce platby. Trvalé příkazy lze zřídit z Osobního účtu Premier i dalších účtů.

Souhlas s inkasem

Mnoho organizací poskytujících služby umožňuje automatickou úhradu pravidelných faktur prostřednictvím inkasa z účtu. Třetí strana vysílá příkaz k inkasu prostředků z Vašeho Osobního účtu Premier – k úhradě však dojde pouze v případě, že byl na Vašem účtu zřízen souhlas s tímto inkasem. Částky a data se mohou lišit v závislosti na smlouvách, které máte s těmito organizacemi uzavřeny. Pro zrušení povolení inkasa z účtu se můžete obrátit buď přímo na nás, anebo na společnost, se kterou máte úhrady touto formou dohodnuty.

SIPO

SIPO je forma opakující se platby za služby (nájem, energie apod.) poskytovaná Českou poštou, s. p. Několik plateb je soustředěno do jediné platby (SIPO), která je pak prostřednictvím České pošty, s. p., rozúčtována příjemcům. Pokud tuto službu využíváte, můžete si nastavit její bezhotovostní realizaci na Osobním účtu Premier.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 25.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,040 - -0,12%
USD 21,741 - -0,61%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster